Povezane vesti

Zvezda od Almatija kreće put ka Ligi šampiona

Zvezda od Almatija kreće put ka Ligi šampiona

Sport klub 20.07.2021
Fudbaleri Crvene zvezde u sredu od 16 časova sastaju se sa Kairatom u Almatiju, u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Trener crveno-belih Dejan Stanković ističe da je tim spremio mnogo detalja za utakmicu sa specifičnim protivnikom… »
Novak se oglasio moćnom porukom iz aviona: Idemooooo! Srbija do Tokija (FOTO)

Novak se oglasio moćnom porukom iz aviona: Idemooooo! Srbija do Tokija (FOTO)

Vesti online 20.07.2021
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nalazi se na putu ka Tokiju gde će učestvovati na Olimpijskim igrama. Đoković se uoči puta obratio medijima gde je najavio da će se boriti za zlato na OI. Najbolji svetski teniser oglasio se iz aviona, a na… »
Zvezda – tim za kairat: Ben u špicu, trojica štopera u poslednjoj liniji

Zvezda – tim za kairat: Ben u špicu, trojica štopera u poslednjoj liniji

Mozzart sport 20.07.2021
Stanković menja formaciju za evropsku premijeru. Počela je Crvena zvezda sezonu u formaciji 4-2-3-1 protiv Vojvodine i to se nije dobro završilo. A evropski debi u sezoni je pred vratima... Crvena zvezda sutra gostuje kazahstanskom Kairatu u prvom… »
Del Potro poslao poruku Đokoviću: Sad imaš šansu (FOTO)

Del Potro poslao poruku Đokoviću: Sad imaš šansu (FOTO)

Vesti online 20.07.2021
Argentinski teniser Huan Martin del Potro poslao je poruku najboljem igraču sveta Srbinu Novaku Đokoviću. Đoković je objavio sliku na kojoj se nalazi u avionu za Tokio, gde će učestvovati na Olimpijskim igrama. Srbin je glavni favorit za zlato u… »
Novak poslao poruku naciji iz aviona, tako priča pravi patriota: Neka Đokovića čuje svet - Srbija do Tokija! (foto)

Novak poslao poruku naciji iz aviona, tako priča pravi patriota: Neka Đokovića čuje svet - Srbija do Tokija! (foto)

Mondo 20.07.2021
Novak Đoković jedva čeka da Olimpijske igre počnu. Novak Đoković jedva čeka da Olimpijske igre počnu. Novak Đoković jedva čeka da počnu Olimpijske igre i njegova nova borba za zlatnu medalju! U utorak je pred put za Tokio održao konferenciju… »
Novakova "noćna mora" posejala optimizam

Novakova "noćna mora" posejala optimizam

Sportske.net 20.07.2021
Argentinski teniser Huan Martin del Potro ohrabrio je Novaka Đokovića na putu za Tokio na predstojeće Olimpijske igre budući da ga je na prethodne dve smotre pobeđivao. Del Potro je bio koban za Đokovića 2012. godine u Londonu i četiri godine… »
Đoković: Olimpijsko zlato je bilo cilj pre početka sezone

Đoković: Olimpijsko zlato je bilo cilj pre početka sezone

RTV 20.07.2021
BEOGRAD - Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da spreman da odigra najboljij tenis na predstojećim Olimpijskim igrama. "Najlepši mogući način da odem iz Beograda uz ovoliku podršku medija i svog naroda. Imam najviše ambicije, idem na… »
Đoković ponosno pred odlazak u Tokio zapevao „Bože pravde“

Đoković ponosno pred odlazak u Tokio zapevao „Bože pravde“

RTS 20.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije mogao da sedi na konferenciji za medije dok se orila himna „Bože pravde“ na aerodromu „Nikola Tesla”. Na kraju konferencije za medije pred odlazak u Tokio hor je zapevao himnu Bože pravde, a Đoković… »
"Srbija do: Tokija!" Novak Đoković objavom oduševio naciju, a onda je komentar ostavio čovek koji ga je rasplakao - i više…

"Srbija do: Tokija!" Novak Đoković objavom oduševio naciju, a onda je komentar ostavio čovek koji ga je rasplakao - i više…

Sportal blic 20.07.2021
je u utorak krenuo put Tokija gde će učestvovati na Olimpijskim igrama. Najbolji teniser sveta je nakon perioda razmišljanja doneo odluku da ipak putuje u Japan. Po polasku u Tokio, Đoković je objavio fotografiju iz aviona u opremi olimpijskog tima… »
Daren Kejhil: „Ako neko može da zaustavi Đokovića to je Nadal“!

Daren Kejhil: „Ako neko može da zaustavi Đokovića to je Nadal“!

Hot sport 20.07.2021
Jedan od najboljih dubl igrača smatra da Nadal može da zaustavi Đokovića. Nekadašnji australijski teniser Daren Kejhil smatra da je Rafael Nadal jedini koji može da spreči Đokovića da osvoji „zlatni slem“. „Nadal voli da igra u Njujorku… »
"Dobijaju bolje od sebe fizičkom: Dominacijom!" Stanković poveo 25 igrača Zvezde u Kazahstan i upozorio: Kairat ne okoliša!

"Dobijaju bolje od sebe fizičkom: Dominacijom!" Stanković poveo 25 igrača Zvezde u Kazahstan i upozorio: Kairat ne okoliša!

Sportal blic 20.07.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković na gostovanje kazahstanskom Kairatu u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona poveo je 25 igrača i upozorio da rival nije nimalo naivan. Na Stankovićevom spisku putnika za Kazahstan su… »
Čuveni Australijanac ne veruje u Đokovića, smatra da će Nadal prekinuti Novakovu dominaciju i to veoma uskoro!

Čuveni Australijanac ne veruje u Đokovića, smatra da će Nadal prekinuti Novakovu dominaciju i to veoma uskoro!

Sportal blic 20.07.2021
Prvi teniser sveta mogao bi vrlo lako da ove sezone kompletira "zlatni slem", za šta mu nedostaje olimpijsko zlato i trofej na US openu. Đoković igra u neverovatnoj formi, već je osvojio tri grend slema, i mnogi smatraju da mu u ovom momentu nema… »
Gledao sam u ogledalo i verovao - to je moja supermoć! Novak detaljno objasnio, ovako se postaje najveći ikada!

Gledao sam u ogledalo i verovao - to je moja supermoć! Novak detaljno objasnio, ovako se postaje najveći ikada!

Mondo 20.07.2021
Najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića jedna slika inspirisala je da otkrije detalje sa samog početka karijere. Najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića jedna slika inspirisala je da otkrije detalje sa samog početka karijere. Novak Đoković… »
Novak odleteo u Japan, pa komentarisao vimbldon: Znam da kasnim, ali moram da se oglasim... (foto)

Novak odleteo u Japan, pa komentarisao vimbldon: Znam da kasnim, ali moram da se oglasim... (foto)

Večernje novosti 20.07.2021
Foto: AP/Tanjug Ispraćen je Đoković na aerodromu Nikola Tesla, pevao je srpsku himnu "Bože pravde", a potom je uspeo da nađe vremena i za Instagram. On je objavio dugu poruku pratiocima o Vimbldonu i njegovim dečačkim snovima. - Znam da kasnim,ali… »
Đoković: Cilj je zlato na Olimpijskim igrama u Tokiju (VIDEO)

Đoković: Cilj je zlato na Olimpijskim igrama u Tokiju (VIDEO)

Danas 20.07.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je danas da putuje na Olimpijske igre u Tokiju sa najvišim ambicijama – da osvoji zlatnu medalju. „Imam najviše ambicije u Japanu, to sam pomenuo i posle Vimbldona i Rolan Garosa. Idem na najviše odličje… »
VIDEO Đoković uz himnu ispraćen na Olimpijske igre: Spreman sam, idem na zlato

VIDEO Đoković uz himnu ispraćen na Olimpijske igre: Spreman sam, idem na zlato

Radio 021 20.07.2021
Novak Đoković održao je pres konferenciju pre puta na Olimpijske igre u Tokio, a tom prilikom poručio je da je i pored zgusnutog rasporeda spreman, te da ide na zlatnu medalju. Najbolji teniser sveta u tri navrata je pokušao da dođe do zlatne… »
Banjak: Zvezda ima igrače sposobne da preokrenu tok utakmice, ali sve zavisi od nas

Banjak: Zvezda ima igrače sposobne da preokrenu tok utakmice, ali sve zavisi od nas

Mozzart sport 20.07.2021
Kamerunski štoper motivisan pred duel Kairata sa crveno-belima. Posle uspešno preskočene prve prepreke i eliminacije Makabija Haife iz kvalifikacija za Ligu šampiona Kairat motivisano iščekuje novi evropski izazov i gostovanje Crvene zvezde zakazano… »
Stanković bez dileme oko sastava, svi razumeju situaciju

Stanković bez dileme oko sastava, svi razumeju situaciju

Mozzart sport 20.07.2021
"Videti pred utakmicu jednog velikog hodajućeg pobednika kao što je Novak Đoković daje nam veliku motivaciju i zadovoljstvo" Otputovali su fudbaleri Crvene zvezde u Kazahstan, gde će u sredu od 16 časova igrati protiv Kairata prvi meč drugog kola… »
Dirljive scene na beogradskom aerodromu: Susret Delija – Novak pred put u Tokijo slučajno naleteo na velikog prijatelja…

Dirljive scene na beogradskom aerodromu: Susret Delija – Novak pred put u Tokijo slučajno naleteo na velikog prijatelja…

Hot sport 20.07.2021
Najbolji tensier sveta, danas je sa beogradskog aerodroma ‘Nikola Tesla’ otputovao na Olimpijske igre koje će biti održane u Tokiju od 23. jula do 8. avgusta. Po dolasku na beogradski aerodrom, Novaka su sačekali čelnici Olimpijskog komiteta… »
Novaku rekli da sedne, on čuo himnu - "moram da ustanem": Zapevao Bože pravde pred put u Tokio - hoću zlato! (video)

Novaku rekli da sedne, on čuo himnu - "moram da ustanem": Zapevao Bože pravde pred put u Tokio - hoću zlato! (video)

Mondo 20.07.2021
Novak Đoković zapevao himnu "Bože pravde" pred odlazak na Olimpijske igre u Tokiju i poručio da ne krije da želi zlatnu medalju. Novak Đoković zapevao himnu "Bože pravde" pred odlazak na Olimpijske igre u Tokiju i poručio da ne krije da želi… »
"Nema tajni, zacrtao sam zlato u Tokiju!" Novak Đoković pun samopuzdanja krenuo po medalju, a njih trojicu je označio kao…

"Nema tajni, zacrtao sam zlato u Tokiju!" Novak Đoković pun samopuzdanja krenuo po medalju, a njih trojicu je označio kao…

Sportal blic 20.07.2021
Najbolji srpski sportista krenuo je danas put Tokija, gde će se priključiti našem olimpijskom timu. Prvi reket sveta je posle tri osvojena grend slema ove sezone, krenuo po najsjajniju medalju, što je jedna od retkih stvari koja mu nedostaje u… »
Pet krugova, pet učešća: Ovo je simbolika Luisa Skole FOTO

Pet krugova, pet učešća: Ovo je simbolika Luisa Skole FOTO

Nova 20.07.2021
Luis Skola, legendarni argentinski košarkaš, spreman je za svoje peto učešće na Olimpijskim igrama. Skola je osvojio zlato 2004. u Atini, ima i bronzu iz Pekinga, koje je osvojio četiri godine kasnije. Nastupio je i 2012, zastavu je nosio 2016. u… »
Kairat ima prednosti, fizički su dominantni i direktni: Stanković i ekipa odleteli za Kazahstan, kreće put ka LŠ!

Kairat ima prednosti, fizički su dominantni i direktni: Stanković i ekipa odleteli za Kazahstan, kreće put ka LŠ!

Mondo 20.07.2021
Crvena zvezda je počela sezonu remijem protiv Vojvodine, a u Kazahstanu se nadaju boljem rezultatu. Crvena zvezda je počela sezonu remijem protiv Vojvodine, a u Kazahstanu se nadaju boljem rezultatu. Crvena zvezda je otputovala za Kazahstan gde je čeka… »
Novak Đoković – konferencija za medije pred put u Tokio!

Novak Đoković – konferencija za medije pred put u Tokio!

Svet & Skandal 20.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas je na aerodromu „Nikola Tesla“ održao konferenciju za medije. Novak nije krio sreću zbog putovanja u Japan, a na samom početku odlučno je rekao: –Idem po zlato. Novak je takođe istakao da su… »
Novak zapevao himnu pred put u Tokio i oduševio sve VIDEO

Novak zapevao himnu pred put u Tokio i oduševio sve VIDEO

Nova 20.07.2021
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, spreman je da piše nove stranice istorije sporta na Olimpijskim igrama, a pred put u Tokio obratio se uz pevanje himne "Bože pravde". Đokovića čeka let za prestonicu Japana, a uoči polaska na aerodromu… »
Stanković poveo 25 fudbalera u Kazahstan i poručio: Hrabro i inteligentno na Kairat

Stanković poveo 25 fudbalera u Kazahstan i poručio: Hrabro i inteligentno na Kairat

RTV 20.07.2021
BEOGRAD - Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković na gostovanje kazahstanskom Kairatu u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona poveo je 25 igrača. Na Stankovićevom spisku putnika za Kazahstan su: Milan Borjan, Zoran Popović… »
Đoković pun optimizma pred put u Tokio: Spreman sam da osvojim Igre i sva četiri grend slema

Đoković pun optimizma pred put u Tokio: Spreman sam da osvojim Igre i sva četiri grend slema

Mozzart sport 20.07.2021
"Medvedev, Cicipas i Zverev su verovatno tri najteža protivnika" Jedan od retkih trofeja koje Novak Đoković nema u dosadašnjoj karijeri jeste zlatna medalja Olimpijskih igara. Osvojio je bronzu 2008. godine u Pekingu, ali sada će u Tokiju pokušati… »
Đoković krenuo u Tokio pevajući “Bože pravde” (VIDEO)

Đoković krenuo u Tokio pevajući “Bože pravde” (VIDEO)

Vesti online 20.07.2021
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, obratio se medijima pred odlazak na Olimpijske igre, a na kraju obraćanja zapevao je himnu Srbije “Bože pravde”. Đoković je na aerodromu „Nikola Tesla“ održao kratku konferenciju za medije na kojoj… »
Mister je izabrao: Crveno-beli krenuli na ‘evropski put’ – evo na koga sve računa Dejan Stanković!

Mister je izabrao: Crveno-beli krenuli na ‘evropski put’ – evo na koga sve računa Dejan Stanković!

Hot sport 20.07.2021
Crvena zvezda će u sredu od 16 časova gostovati Kairatu u okviru prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Evropski put Crvene zvezde ove sezone počinje u Kazahstanu, u koji su se izabranici Dejana Stankovića zaputili posle odrađenog… »
Đoković: Olimpijsko zlato je bilo cilj pre početka sezona

Đoković: Olimpijsko zlato je bilo cilj pre početka sezona

Sportski žurnal 20.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da spreman da odigra najbolji tenis na predstojećim Olimpijskim igrama. "Najlepši mogući način da odem iz Beograda uz ovoliku podršku medija i svog naroda. Imam najviše ambicije, idem na zlato, to… »
Srećno, novače! Kraj obraćanja naciji pred odlazak u Tokio po zlato bio je posebno emotivan: Ja moram da ustanem! /video/

Srećno, novače! Kraj obraćanja naciji pred odlazak u Tokio po zlato bio je posebno emotivan: Ja moram da ustanem! /video/

Sportal blic 20.07.2021
Najbolji teniser sveta odlukom da igra na Olimpijskim igrama oduševio je celu naciju! Takođe, postoji realna mogućnost da se Novak upusti u lov na dve olimpijske medalje, jer će, pored nastupa u singlu u kojem je apsolutni favorit, verovatno igrati i… »
Novak pred put u Tokio: Igre nose poseban pritisak, iskusio sam to

Novak pred put u Tokio: Igre nose poseban pritisak, iskusio sam to

N1 Info 20.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže pred odlazak u Tokio da će probati Olimpijske igre da tretira kao i druge turnire, kako bi uspeo da ostane usredsređen na igru. Đoković je na aerodromu Nikola Tesla održao konferenciju za medije neposredno… »
Novak i zvezda u isto vreme krenuli na put: Đoković zagrlio Dekija i poželeo sreću u Evropi!

Novak i zvezda u isto vreme krenuli na put: Đoković zagrlio Dekija i poželeo sreću u Evropi!

Mondo 20.07.2021
Novak Đoković kreće u Tokio, a Crvena zvezda u Almati. Novak Đoković kreće u Tokio, a Crvena zvezda u Almati. Novak Đoković je danas otputovao na Olimpijske igre u Tokiju, a pre nego što će se obratiti novinarima i zapevati himnu "Bože pravde"… »
Djoković: Cilj je zlato na Olimpijskim igrama u Tokiju

Djoković: Cilj je zlato na Olimpijskim igrama u Tokiju

Radio sto plus 20.07.2021
Prvi teniser sveta Novak Djoković rekao je danas da putuje na Olimpijske igre u Tokiju sa najvišim ambicijama – da osvoji zlatnu medalju. “Imam najviše ambicije u Japanu, to sam pomenuo i posle Vimbldona i Rolan Garosa. Idem na najviše odličje… »
Zvezda objavila spisak putnika za meč sa Kairatom

Zvezda objavila spisak putnika za meč sa Kairatom

Nova 20.07.2021
Crvena zvezda će u sredu od 16 časova gostovati Kairatu u okviru prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. „Evropski put našeg kluba ovog sezona počinje u Kazahstanu, u koji su se izabranici Dejana Stankovića zaputili posle… »
„Novak poželeo sreću Zvezdi, on je hodajući pobednik“

„Novak poželeo sreću Zvezdi, on je hodajući pobednik“

Nova 20.07.2021
Crvena zvezda je otputovala za Kazahstan, gde će u se u sredu od 16 časova sastati sa Kairatom u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković izneo je očekivanja pred duel u Almatiju. „Kairat… »
Nole ustao i na sav glas pevao Bože pravde: Đoković još jednom pokazao koliko voli Srbiju (video)

Nole ustao i na sav glas pevao Bože pravde: Đoković još jednom pokazao koliko voli Srbiju (video)

Večernje novosti 20.07.2021
Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić Najbolji srpski sportista svih vremena je ponovo pokazao koliko voli Srbiju. Na konferenciji za mediji pred put u Japan Nole je pričao koliko mu znači da igra pod zastavom naše države i obećao zlato u Tokiju. Ipak, tu… »
Đoković pred odlazak u Tokio: Spreman sam da se borim za zlatnu medalju

Đoković pred odlazak u Tokio: Spreman sam da se borim za zlatnu medalju

RTS 20.07.2021
Novak Đoković govorio je o ambicijama na Olimpijskim igrama u Tokiju i načinu na koji se spremao kako bi ih i ostvario. Novak Đoković govorio je na aerodromu "Nikola Tesla". Najbolji teniser sveta nosio je zastavu Srbije na Olimpijskim igrama… »
Zvezda krenula za Almati: Stanković izabrao 25 imena

Zvezda krenula za Almati: Stanković izabrao 25 imena

Mozzart sport 20.07.2021
Šampion Srbije otputovao na prvo evropsko gostovanje u aktuelnoj sezoni. Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su danas za Kazahstan gde će sutra od 16 časova odmeriti snage sa Kairatom u prvom susretu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a na… »
Novak uz himnu Bože pravde ispraćen u Tokio! Đoković pred put u Japan poručio: Idem po zlato! (video)

Novak uz himnu Bože pravde ispraćen u Tokio! Đoković pred put u Japan poručio: Idem po zlato! (video)

Kurir 20.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković krenuio put Tokija, a ispraćen je himnom "Bože pravde". Prvi reket sveta pred put u Japan održao je konferenciju za medije na Aerodromu "Nikola Tesla". "Idem na zlato", poručio je na početku obraćanja Novak… »
Stanković odabrao, dvojica otpala za kairat: Spisak putnika bez Gobeljića i jednog letošnjeg pojačanja!

Stanković odabrao, dvojica otpala za kairat: Spisak putnika bez Gobeljića i jednog letošnjeg pojačanja!

Mondo 20.07.2021
Crvena zvezda putuje daleko u Aziju, a Dejan Stanković je odabrao one koji će konkurisati za mesto protiv Kairata. Crvena zvezda putuje daleko u Aziju, a Dejan Stanković je odabrao one koji će konkurisati za mesto protiv Kairata. Crvena zvezda svoju… »
Đoković puca od samopouzdanja; Nole je poručio "Idem po zlato u Tokio", a onda je uradio nešto što će oduševiti sve Srbe…

Đoković puca od samopouzdanja; Nole je poručio "Idem po zlato u Tokio", a onda je uradio nešto što će oduševiti sve Srbe…

Večernje novosti 20.07.2021
Foto: Novosti Podsećanja radi, prvi reket sveta je posle osvajanja Vimbldona bio na radnom odmoru u Crnoj Gori, a već danas posle kratkog boravka u prestonici Srbije putuje u Tokio, kako bi se priključio ostatku delegacije koja je već u Japanu. Nole… »
Novak ide po ono zbog čega je plakao - upoznajte srpski tim za Tokio! Ko je sve sa Đokovićem i ko ga čeka u Japanu!

Novak ide po ono zbog čega je plakao - upoznajte srpski tim za Tokio! Ko je sve sa Đokovićem i ko ga čeka u Japanu!

Mondo 20.07.2021
Srpsku zastavu na Olimpijskim igrama ponosno predstavlja 86 sportista, od toga dva tenisera i tri teniserke. Najviše se očekuje od Novaka Đokovića, najboljeg tenisera sveta, koji je silno obradovao Srbiju kada je objavio da putuje u Tokio. Srpsku… »

Vesti dana »