Povezane vesti
Novosađanka dobila EPS na sudu zbog naplate „troška garantovanog snabdevača“
NoviSad.com 20.07.2021
Novi Sad - Viši sud u Novom Sadu presudio je u korist Novosađanke koja je tužila Elektroprivredu Srbije (EPS) zbog naplate „troška garantovanog snabdevača“. Kako piše 021.rs, nakon što je objavljena presuda Višeg suda u Užicu, koji je presudio u korist… »
VIŠI SUD: Novosađanka dobila spor protiv EPS-a, "računi ne sadrže jasne i precizne informacije"
Moj Novi Sad 20.07.2021
Viši sud u Novom Sadu presudio je u korist naše sugrađanke koja je tužila JP "Elektroprivreda Srbije" zbog naplate "troška garantovanog snabdevača". Inače, pitanje naplate navedenog troška dana izaziva veliko interesovanje javnosti zbog mogućnosti… »
Novosađanka pobedila EPS na sudu, moguće masovne tužbe zbog nelegalne naplate troškova
Luftika 20.07.2021
Viši sud u Novom Sadu presudio je u korist Novosađanke koja je tužila Elektroprivredu Srbije zbog naplate “troška garantovanog snabdevača”. Osnovni sud odbacio je tužbu Novosađanke protiv EPS-a, ali ova istrajna žena nije odustala od borbe. Uložena je… »
Vesti dana »
Sve je spremno za veliko otvaranje ZOI 2026: Miloš i Anja nose zastavu Srbije!
Kurir pre 2 satajoš 27 povezanih
MUP otkrio nove detalje velike zaplene droge u Surčinu! Presreli auto i ostali u šoku zbog količine narkotika, pogledajte šta je sve zaplenjeno (foto)
Kurir pre 2 satajoš 22 povezane
VJT tvrdi da je zaplena u Konjuhu nastavak njihove istrage iz avgusta
N1 Info pre 3 satajoš 15 povezanih
VST sledećeg petka odlučuje o tužiocima za organizovani kriminal
Nedeljnik pre 22 minutajoš 20 povezanih




