Povezane vesti

Vulin: Ja u svako selo mogu na slavu, Komšić ne može ni u jednu hrvatsku opštinu

Vulin: Ja u svako selo mogu na slavu, Komšić ne može ni u jednu hrvatsku opštinu

IndeksOnline 20.07.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin poručio je predsedavajućem Predsedništva Bosne i Hercegovine Željku Komšiću “da može da mrzi i vređa, ali ne može da objasni zašto bi takozvano Кosovo moglo da bude država, a Republika… »
Vulin: Ja u svako selo mogu na slavu, Komšić ne može ni u jednu hrvatsku opštinu

Vulin: Ja u svako selo mogu na slavu, Komšić ne može ni u jednu hrvatsku opštinu

N1 Info 20.07.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin poručio je predsedavajućem Predsedništva Bosne i Hercegovine Željku Komšiću "da može da mrzi i vređa, ali ne može da objasni zašto bi takozvano Кosovo moglo da bude država, a Republika… »
Vulin oštro odgovorio komšiću: "Srbi glasno i jasno traže da se kaže šta je njihovo!"

Vulin oštro odgovorio komšiću: "Srbi glasno i jasno traže da se kaže šta je njihovo!"

Večernje novosti 20.07.2021
Foto: Tanjug/Fena/Amer Kajmaković/Tanjug/Rade Prelić Vulin je istakao da je Mirjana Marković sanjala opstanak Jugoslavije, što je bio san i njegove mladosti - koji se neće ostvariti. - Velika Jugoslavija je razbijena i narodi koji su u nju uneli samo… »
Komšić: Neće se ostvariti snovi kafe kuvarice Mire Marković

Komšić: Neće se ostvariti snovi kafe kuvarice Mire Marković

IndeksOnline 20.07.2021
SARAJEVO – Željko Komšić, koji od danas privremeno predsedava Predsedništvom BiH, izjavio je danas da se “nikada neće ostvariti snovi” Mire Marković, koju je nazvao “kafe kuvaricom”. Upitan da reaguje na izjavu srpskog ministra policije… »

Vesti dana »