Povezane vesti

Partizan predstavio i nove golmanske dresove! Tri boje u opticaju!

Partizan predstavio i nove golmanske dresove! Tri boje u opticaju!

Sportske.net 21.07.2021
Dan pred premijerni nastup u kvalifikacijama za Ligu konferencijaprotiv Dunajske Strede, Partizan je predstavio dresove za novu sezonu, a prvu garnituru ste mogli da vidite OVDE. Tu se crno-beli nisu zaustavili, pa su nešto kasnije tokom popodneva… »
Stanojević pred evropremijeru: Nisam toliki patriota da mislim o srpskom fudbalu, bitan mi je samo Partizan

Stanojević pred evropremijeru: Nisam toliki patriota da mislim o srpskom fudbalu, bitan mi je samo Partizan

Mozzart sport 21.07.2021
„Nama želim sve najbolje, imali smo iznenađujuće jak žreb“, kaže trener crno-belih. Srpski klubovi protiv Istočnog bloka. Crvena zvezda po podne u Kazahstanu, Čukarički uveče sa predstavnikom Azerbejdžana, Vojvodina sutra u Litvaniji, a… »
Vladimir Stojković: Fudbal ponovo liči na fudbal, a moj dres je moja muka

Vladimir Stojković: Fudbal ponovo liči na fudbal, a moj dres je moja muka

Mozzart sport 21.07.2021
Golman crno-belih kaže kako ne misli o transferu u Saudijsku Arabiju. Zaželeli su se Grobari Partizanovih fudbalera, zaželeli su se i crno-beli navijača. Da, videli su se u Novom Sadu, obradovali pobedi nad Proleterom, ali tek u četvrtak će biti… »
Stanojević: Nisam toliki patriota da mislim na srpski fudbal

Stanojević: Nisam toliki patriota da mislim na srpski fudbal

Nova 21.07.2021
Trener fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Stanojević rekao je da ga ne zanimaju rezultati srpskih klubova u Evropi, već da razmišlja samo o svom timu. Trener fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Stanojević rekao je danas da ga ne zanimaju rezultati… »
Stanojević o srpskim klubovima u Evropi: Bavim se samo Partizanom i samo nama želim sve najbolje

Stanojević o srpskim klubovima u Evropi: Bavim se samo Partizanom i samo nama želim sve najbolje

Sportski žurnal 21.07.2021
Stanojević je to rekao kada je upitan da komentariše šanse ostalih srpskih ekipa i da li sve mogu da prođu drugo kolo kvalifikacija. Trener fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Stanojević rekao je danas da ga ne zanimaju rezultati srpskih klubova u… »
Crno-beli predstavili novi dres: ‘Novi dres, nova sezona, nove nade’ (foto) (video)

Crno-beli predstavili novi dres: ‘Novi dres, nova sezona, nove nade’ (foto) (video)

Hot sport 21.07.2021
Partizan u četvrtak igra prvi meč kvalifikacija za ulazak u grupnu fazu Lige konferencija. Izabranici Aleksandra Stanojevića su uspešno startovali sezonu u Superligi. Partizan je na startu prvenstva savladao Proleter rezultatom 4:0. Crno-bele već u… »
Novi dresovi FK Partizan: Pogledajte originalni dizajn koji će" debitovati" protiv Dunajske strede (foto/video)

Novi dresovi FK Partizan: Pogledajte originalni dizajn koji će" debitovati" protiv Dunajske strede (foto/video)

Večernje novosti 21.07.2021
FOTO: FK Partizan Ovo je prvi redizajn dresova parnog valjka posle tri sezone. Cena novog dresa biće 6.990 dinara ali za navijače koji su kupili sezonske ulaznice za nastupajuću sezonu obeubeđen je popust od 20 odsto. Novi dizajn je urađen specijalno… »
Ovo je novi dres Partizana - nešto sasvim drugačije: Crno-belo predstavljanje na spektakularan način! (video)

Ovo je novi dres Partizana - nešto sasvim drugačije: Crno-belo predstavljanje na spektakularan način! (video)

Mondo 21.07.2021
Partizan predstavio novi dres i to vrlo originalno. Partizan predstavio novi dres i to vrlo originalno Fudbaleri Partizana u četvrtak igraju prvi evropski meč u novoj sezoni, kada će od 21.00 čas dočekati Dunajsku Stredu u okviru prvog meča drugog… »
Partizan predstavio novi dres uz radikalnu promenu s prugama

Partizan predstavio novi dres uz radikalnu promenu s prugama

Nova 21.07.2021
Fudbalski klub Partizan promovisao je novi dres za sezonu 2021/2022, u glavnoj ulozi je najveća nada. Nemanja Jović je glavna zvezda spota, kao mališan koji prolazi kroz tunel u dresovima iz raznih era. Onda je došao trenutak da kao 18-godišnjak… »
I tribine motivacija za crno-bele: Partizan trenirao na glavnom terenu pred prvi duel u Evropi

I tribine motivacija za crno-bele: Partizan trenirao na glavnom terenu pred prvi duel u Evropi

Večernje novosti 21.07.2021
Crno-beli u utorak u Humskoj / Foto FK Partizan U sve ovo idealno se uklapaju i fudbaleri Partizana, koji u četvrtak uveče (21.00, RTS1) na svom stadionu dočekuju Slovake. Dunajska Streda, prava mala fudbalska legija stranaca dolazi u Beograd sa istim… »
Humska je Partizanov veliki adut – 30 mečeva bez poraza kod kuće, na 20 nije primio gol, tukao rivale sa većim…

Humska je Partizanov veliki adut – 30 mečeva bez poraza kod kuće, na 20 nije primio gol, tukao rivale sa većim…

Mozzart sport 21.07.2021
Ako je suditi na osnovu podatak u poslednjih godinu i po dana, slovački predstavnik nema šta da traži u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Navijači su spremni da glorifikuju ubedljivu pobedu nad Proleterom, ljudi iz kluba… »
Crno-beli spremni za start evro sezone Partizan ništa ne prepušta slučaju: Dunajska Streda je mlada, ali ih shvatamo…

Crno-beli spremni za start evro sezone Partizan ništa ne prepušta slučaju: Dunajska Streda je mlada, ali ih shvatamo…

Sportal blic 20.07.2021
Fudbaleri Siniša Saničanin i Slobodan Urošević izjavili su da tim mora maksimalno ozbiljno da pristupi u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske. Crno-beli će u četvrtak od 21 sat na svom stadionu igrati sa… »

Vesti dana »