Povezane vesti

Stanojević ne razmišlja o srpskom fudbalu, ko će igrati protiv Strede, ostaje li Stojković?

Stanojević ne razmišlja o srpskom fudbalu, ko će igrati protiv Strede, ostaje li Stojković?

Sportske.net 21.07.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević najavio je predstojeći meč 2. kola Lige konferencije sa Dunajskom Stredom. On je istakao da je veoma uzbuđen uoči povratka publike na stadione, osvrnuvši se na meč u Novom Sadu protiv Proletera, kada… »
‘Jaki su, ali mi hoćemo prolaz’: Partizanov rival naoštren pred duel u Beogradu!

‘Jaki su, ali mi hoćemo prolaz’: Partizanov rival naoštren pred duel u Beogradu!

Hot sport 21.07.2021
Ovosezonsku evropsku priču, Fudbalski klub Partizan započinje sutra od 21 sat, kada će mu prvi rival na putu ka Ligi konferencija biti DAC Dunajska Streda. Crno-beli se bore za mesto u grupnoj fazi novoformirnog UEFA takmičenja, a njihov rival je… »
DAC trenirao u Beogradu, Andrija Balić poručuje: Došli smo da pobedimo Partizan

DAC trenirao u Beogradu, Andrija Balić poručuje: Došli smo da pobedimo Partizan

Mozzart sport 21.07.2021
Hrvatski vezista nada se pozitivnom ishodu duela sa crno-belima. Ubedljiv start sezone i pobedu 4:0 nad novosadskim Proleterom u gostima, fudbaleri Partizana pokušaće da upotpune uspešnim startom kvalifikacija za Ligu konferencije. U četvrtak od… »
Slovaci hvale Partizan, ali došli su da pobede

Slovaci hvale Partizan, ali došli su da pobede

Sportske.net 21.07.2021
Partizan sutra od 21 čas startruje u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a prvi rival biće mu slovačka DAC Dunajska Streda. Tokom popodneva, novinarima su se na konferenciji za medije obratili i trener DAC-a Antal Nemet, kao i fudbaler Andrija… »
Stanojević: Nisam toliki patriota, bavim se samo Partizanom

Stanojević: Nisam toliki patriota, bavim se samo Partizanom

N1 Info 21.07.2021
Aleksandar Stanojević je pred meč kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske Strede rekao da će Partizan probati da nametne svoju igru u prvoj utakmici. Dodaje da je srećan što više nema pravila gola u gostima, a dao je i zanimljivu izjavu o… »
“Nisam toliki patriota da razmišljam o srpskom fudbalu! Interesuje me samo Partizan” (VIDEO)

“Nisam toliki patriota da razmišljam o srpskom fudbalu! Interesuje me samo Partizan” (VIDEO)

Vesti online 21.07.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je da je tim motivisan da pred svojim navijačima odigra dobar meč protiv Dunajske Strede u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija. Crno-beli sutra od 21 sat na stadionu u Humskoj… »
‘Nisam toliki patriota’: Stanojević na konferenciji upitan za Zvezdu, njegov odgovor je šokirao mnoge! (video)

‘Nisam toliki patriota’: Stanojević na konferenciji upitan za Zvezdu, njegov odgovor je šokirao mnoge! (video)

Hot sport 21.07.2021
U četvrtak, fudbaleri Partizana igraju prvu utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske Strede. Na stadionu Partizana organizovana je konferencija za medije, a trener crno-belh Aleksandar Stanojević ističe da jedva čeka da… »

Vesti dana »