Povezane vesti

Neki bi voleli da me vide razapetu: Vesna Zmijanac progovorila o svađi sa Reljom i otkrila ko će njenoj unuci dati ime!

Neki bi voleli da me vide razapetu: Vesna Zmijanac progovorila o svađi sa Reljom i otkrila ko će njenoj unuci dati ime!

Mondo 21.07.2021
Vesna Zmijanac postala je ponosna baka drugi put. Vesna Zmijanac postala je ponosna baka drugi put. Vesna Zmijanac je pre nekoliko dana ponovo postala baka, budući da je njena ćerka Nikolija dobila još jednu devojčicu s izabranikom Reljom Popovićem… »
Vesna Zmijanac progovorila o svađi sa Reljom: "Neki bi voleli da me vide razapetu": Pomenula i zašto niko ne zna ime njene…

Vesna Zmijanac progovorila o svađi sa Reljom: "Neki bi voleli da me vide razapetu": Pomenula i zašto niko ne zna ime njene…

Blic 21.07.2021
Pevačica Vesna Zmijanac progovorila je o zetu Relji Popoviću, nakon glasina da njih dvoje nisu u dobrim odnosima, te da joj je on čak zabranio da prisustvuje proslavi, povodom rođenja njegove druge ćerkice - Vesnine unuke. Vesna da je na dan rođenja… »
Zabrana! Haos u porodici Relja Popović nije dozvolio tašti Vesni Zmijanac da proslavi rođenje druge unuke

Zabrana! Haos u porodici Relja Popović nije dozvolio tašti Vesni Zmijanac da proslavi rođenje druge unuke

Blic 20.07.2021
Vesna Zmijanac nije mogla kako dolikuje da proslavi rođenje druge unuke jer joj je to navodno zabranio zet Relja Popović. Pevačica je za najbolje prijatelje organizovala zabavu u jednom restoranu, ali je nakon poziva nevenčanog supruga njene ćerke… »

Vesti dana »