Povezane vesti
Grad Leskovac dodelio 133 sedišta za bebe rođene u maju i junu
Jugmedia 21.07.2021
Grad Leskovac danas je u sali Narodnog pozorišta po treći put dodelio besplatna auto-sedišta roditeljima dece koja su rođena u maju i junu mesecu ove godine, a sedišta je dobilo ukupno 133 roditelja koja su dobila bebe u ovom periodu. U ime Grada… »
Podeljena treća tura auto sedišta
Jug press 21.07.2021
LESKOVAC U sali Narodnog pozorišta u Leskovcu održana je treća po redu podela auto-sedišta koja grad poklanja bebama rođenim u 2021. godini. Podeljeno je 133 sedišta roditeljima koji su svoje prinove dobili u maju i junu. Zamenica gradonačelnika Lidija… »
Podrška deci i roditeljima: Novorođene bebe u Leskovcu dobile auto-sedišta
Večernje novosti 21.07.2021
Foto: GU Leskovac Ovo je nova mera lokalne samouprave koja stimuliše natalitet, a od početka godine podeljena su 363 auto-sedišta. Poklone roditeljima beba uručila je Lidija Dimitrijević, zamenica gradonačelnika koja je poručila da se lokalna samouprava… »
Vesti dana »

MUP: Prijava protiv mladića koji je iz praćke gađao pristalice SNS i policajce
Euronews pre 1 satjoš 39 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa osveženjem i najavom ponovnog toplog talasa
Naslovi.ai pre 2 satajoš 30 povezanih

Zrenjaninac pijan automobilom naleteo na dve biciklistinje, jedna preminula na licu mesta
N1 Info pre 2 satajoš 20 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Merc, Makron, Stub i Meloni sutra na sastanku Tramp-Zelenski u Vašingtonu
Euronews pre 8 minutajoš 78 povezanih

Francuski portal Medijapar: U Srbiji vlasti izabrale izuzetno opasno zaoštravanje
Beta pre 1 satjoš 11 povezanih