Povezane vesti
Kineskinja uslovno osuđena zbog nelegalne gradnje u Surčinu
RTV 21.07.2021
BEOGRAD - Kineska državljanka L.F. (41) danas je na osnovu sporazuma o priznanju krivice sa tužilaštvom, osuđena na uslovnu kaznu od godinu dana zatvora sa rokom provere od pet godina i novčanu kaznu od milion dinara zbog nelegalne gradnje objekta u… »
Kineskinja gradila bez dozvole u surčinu: Odmah uhapšena i kažnjena!
Kurir 21.07.2021
Kineska državljanka L. F. (42), kojoj je danas po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva određeno zadržavanje zbog krivičnog dela građenje bez građevinske dozvole, priznala je krivicu i nakon saslušanja sa tužilaštvom sklopila sporazum na osnovu kog je… »
Policija privela kineskinju: Bespravno gradila u centru Surčina, nakon saslušanja priznala sve
Večernje novosti 21.07.2021
Foto: N. Skenderija Nakon saslušanja sa okrivljenom je zaključen sporazum o priznanju krivičnog dela, te je od strane suda doneta presuda kojom je izrečena uslovna osuda kojom je utvrđena kazna zatvora u trajanju od godinu dana i deset meseci i… »
Vesti dana »
Ajatolahova žena je živa? Supruga Alija Hamneija preživela bombardovanje?
Kurir pre 6 minutajoš 33 povezane
Pomen Zoranu Đinđiću u Užicu: Bio je vizionar i borac protiv nepravde
Ozon press pre 1 satjoš 79 povezanih
Međunarodna agencija za energiju: Rat na Bliskom istoku izazvao najveći poremećaj u snabdevanju naftom u istoriji tržišta
Insajder pre 31 minutajoš 57 povezanih





