Povezane vesti

“Mafija digla glavu, ali mi ćemo je odseći” (VIDEO)

“Mafija digla glavu, ali mi ćemo je odseći” (VIDEO)

Vesti online 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ukazao je danas, u obraćanju građanima Knića, da će Srbija biti pod velikim pritiskom u narednom periodu, spolja zbog KiM i RS, a unutra zbog mafije koja je digla glavu. – Srbija će biti pod velikim pritiscima… »
Vučić, Zaev i Rama održali sastanak posvećen pripremama regionalnog ekonomskog foruma

Vučić, Zaev i Rama održali sastanak posvećen pripremama regionalnog ekonomskog foruma

Telegraf 22.07.2021
- Regionalna inicijativa koja će nas povezati i poboljšati život svih naših građana. Gradimo zajedno novi Balkan, evropski - najavio je predsednik Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obelodanio je na svom Instagram profilu da je imao veoma… »
Vučić: Mafija je digla glavu, ali mi ćemo je odseći

Vučić: Mafija je digla glavu, ali mi ćemo je odseći

Beta 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je "mafija digla glavu, ali mafiji ćemo odseći glavu jer je država jača od nje". "Srbija će biti pod velikim pritiscima sa različitih strana: spolja zbog Kosova i zbog Republike Srpske, a… »
"Hvala na divnom dočeku": Vučić objavio snimak iz Knića (video)

"Hvala na divnom dočeku": Vučić objavio snimak iz Knića (video)

Večernje novosti 22.07.2021
Foto: Instagram Predsednika su u dvorištu škole dočekali brojni građani Knića, deca u narodnoj nošnji i sa zastavicima Srbije, kao i sa transparentima zahvalnosti za sve što je učinjeno za ovu opštinu u prethodnom periodu. - Hvala vam na divnom… »
Zaev, Vučić i Rama održali virtuelni sastanak uoči Ekonomskog foruma u Skoplju

Zaev, Vučić i Rama održali virtuelni sastanak uoči Ekonomskog foruma u Skoplju

Novi magazin 22.07.2021
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev objavio je da je danas virtuelno razgovarao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i premijerom Albanije Edijem Ramom o pripremi predstojećeg Ekonomskog foruma koji zajedno organizuju iduće nedelje u Skoplju… »
Vučić sa Zaevom i Ramom uoči Foruma u Skoplju

Vučić sa Zaevom i Ramom uoči Foruma u Skoplju

RTV 22.07.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas video linkom sa premijerima Severne Makedonije i Albanije, Zoranom Zaevom i Edijem Ramom, o regionalnom ekonomskom forumu koji će biti održan u Skoplju 29. jula. "Veoma uspešan razgovor… »
Vučić sa Zaevom i Ramom uoči Foruma u Skoplju

Vučić sa Zaevom i Ramom uoči Foruma u Skoplju

Nova 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas video linkom sa premijerima Severne Makedonije i Albanije, Zoranom Zaevom i Edijem Ramom, o regionalnom ekonomskom forumu koji će biti održan u Skoplju 29. jula. „Veoma uspešan razgovor sa… »
Vučić razgovarao sa Zaevom i Ramom: Zajedno gradimo novi, evropski Balkan

Vučić razgovarao sa Zaevom i Ramom: Zajedno gradimo novi, evropski Balkan

N1 Info 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je u četvrtak ujutru imao dobar video razgovor sa premijerima Severne Makedonije i Albanije, Zoranom Zaevom i Edijem Ramom, uoči regionalnog ekonomskog foruma koji će 29. jula biti organizovan u… »

Vesti dana »