Povezane vesti

"Radila je sve da mu zagorča život dok mu je otac umirao": Isplivale šokantne prepiske po kojima Vuk Mob sramno pljuje majku…

"Radila je sve da mu zagorča život dok mu je otac umirao": Isplivale šokantne prepiske po kojima Vuk Mob sramno pljuje majku…

Blic 22.07.2021
Vukadin Gojković, poznatiji kao Vuk Mob, već tri nedelje navodno uživa u vezi sa Anjom Rašović, devojkom iz Crne Gore, s kojom je donedavno bio u Budvi na odmoru. U medijima pojavila navodna prepiska Anjinih drugarica u kojima jedna od njih drugoj… »
Vuk Mob šokirao! Reper progovorio o odnosu sa bivšom verenicom: "olja i ja smo u sporu zbog starateljstva"

Vuk Mob šokirao! Reper progovorio o odnosu sa bivšom verenicom: "olja i ja smo u sporu zbog starateljstva"

Blic 22.07.2021
Reper Vuk Mob prošao je kroz težak period. Prvo se rastao od verenice Olivere Konatar sa kojom ima ćerkicu Teonu, a onda mu je preminuo i otac. Počelo je i da se šuška kako on ima novu ljubav, a sada je Vuk javno progovorio na ove teme. - Nije… »
Vuk Mob jecao usred programa uživo! Gušio se u suzama: Moj život je stao 23. juna! U sporu sam oko starateljstva (video)

Vuk Mob jecao usred programa uživo! Gušio se u suzama: Moj život je stao 23. juna! U sporu sam oko starateljstva (video)

Mondo 22.07.2021
Vuk Mob progovorio o teškim životnim trenucima i zaplakao uživo u studiju. Vuk Mob progovorio o teškim životnim trenucima i zaplakao uživo u studiju. Za repera Vuka Moba protekli period bio je najteži u životu. Izgubio je oca Vuleta Gojkovića, a… »
Pogledajte kako je Vuk Mob jecao u programu uživo na kurir TV! Gušio se u suzama: Život mi je stao 23. juna, moj Bog je…

Pogledajte kako je Vuk Mob jecao u programu uživo na kurir TV! Gušio se u suzama: Život mi je stao 23. juna, moj Bog je…

Kurir 22.07.2021
U proteklih nekoliko naš današnji gost prošao je kroz težak period. Doživeo je veliku porodičnu tragediju gubitkom oca, raskinuo je vezu sa verenicom s kojom je dobio ćerku, a mediji ovih dana spekulišu da već uživa u novoj ljubavi i to sa… »
Vuk MOB IMA novu devojku?! Šuška se da je sa ovom lepoticom letovao u Crnoj Gori! (foto)

Vuk MOB IMA novu devojku?! Šuška se da je sa ovom lepoticom letovao u Crnoj Gori! (foto)

Mondo 22.07.2021
Vuk Mob navodno ima novu devojku. Vuk Mob navodno ima novu devojku. Iako je nedavno demantovao vezu sa bivšom učesnicom Zadruge Paulom Hublin, domaći mediji prenose da je Vuk Mob mesec dana nakon raskida sa Oliverom Konatar, uplovio u novu romansu… »
Vuk Mob u vezi sa devojkom iz Crne Gore: Preboleo je bivšu verenicu! Tri nedelje ljubi kratkokosu Anju bujnih oblina

Vuk Mob u vezi sa devojkom iz Crne Gore: Preboleo je bivšu verenicu! Tri nedelje ljubi kratkokosu Anju bujnih oblina

Blic 21.07.2021
Vukadin Gojković, poznatiji kao Vuk Mob, već tri nedelje navodno uživa u vezi sa Anjom Rašović, devojkom iz Crne Gore, s kojom je donedavno bio u Budvi na odmoru. Muzičar je izgleda brzo preboleo bivšu verenicu Oliveru Konatar, s kojom je pre… »

Vesti dana »