Povezane vesti

Kragujevac budući železnički centar

Kragujevac budući železnički centar

RTK 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u okviru posete Kragujevcu, obišao fabričke hale Simensa u Sobovici gde se proizvode šinska vozila. Srpsko-nemačka privredna saradnja odvija se veoma uspešno, a nemačke kompanije u Srbiji zapošljavaju više… »
Predsednik Srbije: Najbolje vreme za Kragujevac i Šumadiju tek dolazi

Predsednik Srbije: Najbolje vreme za Kragujevac i Šumadiju tek dolazi

Veliki park 22.07.2021
Veoma sam ponosan što smo danas u MIND parku, u poseti kompaniji Simens mobiliti, što smo pokazali ove divne tramvaje urađene u Srbiji, na ponos su radnika, ali i svakog građanina ove zemlje. To pokazuje koliko se Srbija promenila, koliko ide u boljem… »
Vučić citirao Teslu u Kragujevcu: "Nije mi žao što su ukrali moje ideje, već što nisu imali svoje"

Vučić citirao Teslu u Kragujevcu: "Nije mi žao što su ukrali moje ideje, već što nisu imali svoje"

Telegraf 22.07.2021
Predsednik Srbije danas je obišao pogon kompanije "Siemens Mobility Doo Cerovac" u ovom srpskom gradu. Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić, danas je u poseti Kragujevcu i opštini Knić. Obišao je fabriku "Siemens Mobility Doo Cerovac", a u… »
Predsednik Vučić posetio fabriku Simens mobiliti u Kragujevcu

Predsednik Vučić posetio fabriku Simens mobiliti u Kragujevcu

RTK 22.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić današnju posetu Kragujevcu i Kniću započeo je obilaskom pogona kompanije Simens mobiliti u Cerovcu kod Kragujevca. Vučić je održao sastanak sa čelnicima kompanije, a potom obišao i pogon za proizvodnju… »
Vučić u poseti fabrike Simensa: Svetsko, a naše

Vučić u poseti fabrike Simensa: Svetsko, a naše

iKragujevac 22.07.2021
Obilazak Šumadijskog okruga Vučić je započeo obilaskom fabrike Siemens Mobility Doo Cerovac u Kragujevcu. Predsednik je obišao pogone sa predstavnicima kompanije i poželeo srećan rad radnicima sa kojima se zadržao u kraćem razgovoru. Sa… »

Vesti dana »