Povezane vesti

Dragan Popović: Provocirali su Grbovića od momenta kada je stigao u kafić

Dragan Popović: Provocirali su Grbovića od momenta kada je stigao u kafić

Danas 22.07.2021
Sedeo sam sa Pavlom Grbovićem u kafiću u centru Beograda, 21. jula oko 14h. Grupa pripadnika organizacije Levijatan (svi su nosi njihove oznake) na čelu sa Pavlom Bihalijem počela je da provocira Pavla Grbovića od momenta kada je stigao u kafić… »
Grbović: Prijavio sam policiji pripadnike Levijatana koji su me napali

Grbović: Prijavio sam policiji pripadnike Levijatana koji su me napali

Nova 22.07.2021
Predsednik Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović podneo je prijavu policiji protiv četiri muškarca koji su ga napali juče u bašti restorana, a za koje tvrdi da su članovi Levijatana. U izjavi za Nova.rs Grbović kaže da sada čeka da vidi sa… »
Pavle Grbović: Levijatan udarna pesnica MUP-a za zastrašivanje građana

Pavle Grbović: Levijatan udarna pesnica MUP-a za zastrašivanje građana

Danas 22.07.2021
Celokupan događaj, napad na mene, trajao je desetak minuta tokom kojih su mi četiri pripadnika paramilitarne organizacije Levijatan sve vreme upućivali brojne uvrede i pretnje da će me polomiti. U jednom trenutku su dvojica od njih ustali i krenuli ka… »
Turajlić: Napad na Pavla pokazuje da je neophodna i borba za čuvanje ljudskih života

Turajlić: Napad na Pavla pokazuje da je neophodna i borba za čuvanje ljudskih života

Danas 22.07.2021
U zemlji u kojoj se predsednik i ministar policije zabavljaju sakupljanjem i prikazivanjem slika ljudskih leševa ponašanje Levijatana i sličnih grupa nije iznenađujuće – ocenjuje za Danas Srbijanka Turajlić, profesorka u penziji, jučerašnji… »

Vesti dana »

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

BBC News pre 20 minutajoš 41 povezana
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 1 satjoš 37 povezanih