Povezane vesti

Sonja: Nisam u najboljem stanju, ali ekipa ne zavisi od mene

Sonja: Nisam u najboljem stanju, ali ekipa ne zavisi od mene

N1 Info 22.07.2021
Srpska košarkašica Sonja Vasić izjavila je da još nije u najboljem stanju, pošto se tek nedavno oporavila od virusa korona. Sjajna košarkašica je imala pozitivan test na virus korona 6. jula, ali je uspela da se oporavi i otputuje u Tokio. Njen… »
Sonja zabrinula - nisam u najboljem stanju! Pobedila koronu, otišla u Tokio i poručuje: Ima nas još 11...

Sonja zabrinula - nisam u najboljem stanju! Pobedila koronu, otišla u Tokio i poručuje: Ima nas još 11...

Mondo 22.07.2021
Sonja Vasić govorila je o korona virusu pred Olimpijske igre u Tokiju. Sonja Vasić govorila je o korona virusu pred Olimpijske igre u Tokiju. Najbolja srpska košarkašica Sonja Vasić zarazila se korona virusom između Eurobasketa i Olimpijskih igara i… »
Sonja na ivici suza: Vasićeva emotivna u Tokiju: Do poslednjeg trenutka nismo znali da li ćemo biti ovde, teško je kada…

Sonja na ivici suza: Vasićeva emotivna u Tokiju: Do poslednjeg trenutka nismo znali da li ćemo biti ovde, teško je kada…

Sportal blic 22.07.2021
Ako je neko imao turbulentan period, to je onda. Umesto da uživa posle osvojene zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u Valensiji i da nastavi sa pripremama za Olimpijske igre, ona je teren morala da zameni krevetom, a loptu toplomerom. Do poslednjeg… »
Herojska izjava Sonje Vasić posle korone, uoči starta Igara

Herojska izjava Sonje Vasić posle korone, uoči starta Igara

Nova 22.07.2021
Košarkašica Srbije, Sonja Vasić, opisala je borbu protiv koronavirusa pred nastup na Olimpijskim igrama. „Dobro sam, dobro smo, definitivno je ovo bio izazovan period za porodicu, psihički i emotivno naporan, do poslednjeg trenutka nismo znali da li… »
Sonja Vasić iskrena: Nisam u najboljem stanju, ali ima nas još 11

Sonja Vasić iskrena: Nisam u najboljem stanju, ali ima nas još 11

Večernje novosti 22.07.2021
FOTO: FIBA "Teško je, kada toliko dugo čekaš nešto, a onda se suočiš sa nečim gde nemaš nikakvu kontrolu. Ni Miloš, ni ja, nismo u najboljem stanju, tako da nismo sigurni da li ćemo najbolje predstavljati Srbiju koliko bismo želeli i mogli"… »

Vesti dana »