Povezane vesti

"Zvali su me Hrvati, a u Srbiji me izbegavaju!" Čovek koji će večno biti u našim srcima otvorio dušu! Milorad Čavić…

"Zvali su me Hrvati, a u Srbiji me izbegavaju!" Čovek koji će večno biti u našim srcima otvorio dušu! Milorad Čavić…

Sportal blic 22.07.2021
On je jedan od najvećih srpskih sportista, a naročito plivača. On je koji je posle napunjenih 35 godina, stekao zakonske uslove da kao vicešampion sa Olimpijskih igara u Pekingu dobije nacionalnu penziju, koju već dve godine ne dobija zbog greške… »
Čavić otvorio dušu:“Nisam hteo da treniram Hrvate“!

Čavić otvorio dušu:“Nisam hteo da treniram Hrvate“!

Hot sport 22.07.2021
Najuspešniji srpski plivač Milorad Čavić ne dobija sportsku penziju zbog propusta Plivačkog saveza Srbije. Milorad Čavić se prvi put našao u žiži svetskih medija kada je suspendovan sa daljeg takmičenja jer je na dodeli nosio majicu sa natpisom… »
Milorad Čavić za "magazin sport": Odbio sam da treniram Hrvate, a u Srbiji mi ne daju sportsku penziju

Milorad Čavić za "magazin sport": Odbio sam da treniram Hrvate, a u Srbiji mi ne daju sportsku penziju

Večernje novosti 22.07.2021
Foto arhiva VN Na svaku nepravdu je burno reagovao, a doživeo ih je i u vodi i na suvom. O otetom zlatu u finalu na 100 m delfin u Pekingu 2008, kada je "Omega" dodelila titulu svom pulenu, nenadmašnom Majku Felpsu, i dan danas bruji cela planeta. Ali… »

Vesti dana »