Povezane vesti

Mira Škorić se pojavila posle dužeg vremena na ovom mestu i evo šta je poručila! (FOTO/VIDEO)

Mira Škorić se pojavila posle dužeg vremena na ovom mestu i evo šta je poručila! (FOTO/VIDEO)

Svet & Skandal 22.07.2021
Mira Škorić se pojavila posle dužeg vremena na ovom mestu! Folk zvezda Mira Škorić posle dužeg vremena zapevala je u jednom beogradskom klubu. U klub je došla vidno raspoložena u svom stilu, a atmosfera na njenom nastupu bila je uzavrela! Kako je… »
Nataša Bekvalac otkrila da sebe ne smatra dobrom ribom! Evo kako ona objašnjava! (FOTO/VIDEO)

Nataša Bekvalac otkrila da sebe ne smatra dobrom ribom! Evo kako ona objašnjava! (FOTO/VIDEO)

Svet & Skandal 22.07.2021
Nataša Bekvalac otkrila da sebe ne smatra dobrom ribom! Pop zvezda Nataša Bekvalac je sinoć 21. jula, održala nastup na jednom beogradskom splavu. Ispred splava pojavila se vidno raspoložena, a atmosferu na nastupu dovela je do usijanja. Nastup je… »
Mislite da sam dobra riba, a da me vidite ujutru: Nataša Bekvalac iznenadila odgovorom na brojne komplimente!

Mislite da sam dobra riba, a da me vidite ujutru: Nataša Bekvalac iznenadila odgovorom na brojne komplimente!

Mondo 22.07.2021
Nataša Bekvalac o tituli najlepše žene na sceni. Nataša Bekvalac o tituli najlepše žene na sceni. Nataša Bekvalac otpočela je svoju letnju turneju nastupima po Crnoj Gori gde između nastupa uživa sa ćerkama Hanom i Katjom. Kako su obe imale… »
Nataša bekvalac srušila mit o sebi: "Da me vidite ujutru. nikada ne biste rekli da sam najizazovnija pevačica"

Nataša bekvalac srušila mit o sebi: "Da me vidite ujutru. nikada ne biste rekli da sam najizazovnija pevačica"

Večernje novosti 22.07.2021
Foto: ATA images - Pa, nije svaka bela haljina venčanica, bar u ovom slučaju. Mada, bilo ih je – kaže Nataša kroz smeh. Novosadska pevačica je u poslednjim danima uživala na Jadranu sa ćerkama, Hanom i Katjom, a kako su obe imale priliku da se… »
(Video) Nataša Bekvalac srušila "mit" o sebi: " Kada biste me videli ujutru raščupanu, ne biste rekli da sam najizazovnija…

(Video) Nataša Bekvalac srušila "mit" o sebi: " Kada biste me videli ujutru raščupanu, ne biste rekli da sam najizazovnija…

Blic 22.07.2021
Pevačica ističe da privatno ne izgleda ni malo privlačno i zavodljivo kao na sceni, te da ne uzima za ozbiljno epitet najseksipilnije na estradi, koji joj mnogi dodeljuju. Vreme karantina i početak pandemije Nataša Bekvalac iskoristila je da se… »

Vesti dana »