Povezane vesti
Petković: Na KiM 85 incidenata u srpskim sredinama u ovoj godini
RTS 22.07.2021
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković posetio je Nikolu Perića iz Gojbulje kraj Vučitrna, koga je grupa Albanaca pretukla početkom jula. Naveo je da je zbog broja incidenata u Gojbulji traženo i od međunarodnih zvaničnika da se brinu o… »
Kancelarija za KiM: Ove godine 85 incidenata protiv srpskog stanovništva
N1 Info 22.07.2021
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je da je ove godine do sada na Kosovu bilo 85 incidenata protiv srpskog stanovništva. Kazao je da postoji „zabrinitost za bezbednost našeg naroda“, posebno posle izjava… »
Petar Petković posetio pretučenog dečaka: Nikola je sada bolje, država brine o njemu
Kurir 22.07.2021
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković posetio je danas Nikolu Perića iz Gojbulje kraj Vučitrna, koga su albanski ekstremisti pretukli početkom jula. "Ko hoće da upozna junaka od 13 godina neka dođe u Gojbulju, kao što smo mi danas… »
Danas smo upoznali pravog heroja: Direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju obišao Nikolu Perića (13) kog su pretukli Albanci…
Večernje novosti 22.07.2021
Foto: Kancelarija za KiM - Danas sam došao da pozdravim porodicu Perić, Radeta, Nikolu i sve ostale članove ovog velikog domaćinstva, da im prenesem pozdrave predsednika Aleksandra Vučića i da kažem da je predsednik i u Briselu, pred evropskim… »
Vesti dana »

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Demonstracije u Tel Avivu zbog izraelskog plana za preuzimanje Gaze: Desetine hiljada traži kraj rata i oslobađanje talaca (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana