Povezane vesti
Najskuplji kvadrat stana u Beogradu na vodi 9.721 evro
Politika 22.07.2021
Najskuplji kvadrat stambenog prostora u drugom kvartalu ove godine kupljen je u kompleksu „Beograda na vodi” po ceni od 9.721 evra, navodi Republički geodetski zavod u izveštaju sa tržišta nepokretnosti za drugi kvrtal 2021. Najmanja cena stambenog… »
Naskuplji kvadrat kupljen u Beogradu na vodi za 9.721 evra
IndeksOnline 22.07.2021
BEOGRAD – Najskuplji kvadrat stambenog prostora u drugom kvartalu ove godine kupljen je kompleksu “Beograda na vodi” po ceni od 9.721 evra, navodi Republički geodetski zavod u izveštaju sa tržišta nepokretnosti za drugi kvrtal 2021. Najmanja cena… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Naftnim kompanijama dozvoljeno korišćenje operativnih rezervi
Nedeljnik pre 44 minutajoš 26 povezanih
(Foto) 35 minuta iza zatvorenih vrata Lavrov i Rubio se sastali u Manili: Niko ne zna šta je tačno na stolu, ali se zna ko je tražio sastanak
Blic pre 1 satjoš 21 povezana
"Trenutna situacija izuzetno je hidrološki teška" Oglasio se EPS: Nema razloga za brigu, snabdevanje strujom stabilno
Dnevnik pre 29 minutajoš 11 povezanih




