Povezane vesti

Hrvatski olimpijac naleteo na Novaka: Došao sam samo zbog tebe FOTO

Hrvatski olimpijac naleteo na Novaka: Došao sam samo zbog tebe FOTO

Nova 22.07.2021
Novak Đoković je u centru pažnje na Olimpijskim igrama u Tokiju i ne može nigde da mrdne a da neko od učesnika ne priđe da se slika sa njim. Hrvatski stonoteniser Frane Kojić je za „Jutarnji list“ za koji piše kolumne iz Tokija, nije krio… »
Oko Đokovića je ludnica! Okinuo je 5.000 fotki: Hrvat otkrio detalje iz sela - Nole i Viktor su tamo najglasniji!

Oko Đokovića je ludnica! Okinuo je 5.000 fotki: Hrvat otkrio detalje iz sela - Nole i Viktor su tamo najglasniji!

Mondo 22.07.2021
Srpski teniser izašao u susret i hrvatskom stonoteniseru, koji je o tome pisao u kolumni. Evo kakav je ambijent u olimpijskom selu, gde je Đoković najveća zvezda. Srpski teniser izašao u susret i hrvatskom stonoteniseru, koji je o tome pisao u… »
Iranac očajan zbog Novaka! Iskusni košarkaš pisao Đokoviću na Tviteru!

Iranac očajan zbog Novaka! Iskusni košarkaš pisao Đokoviću na Tviteru!

Alo 22.07.2021
Arsalan Kazemi, iranski košarkaški reprezentativac, očajan je jer nije uspeo da se fotografiše sa Novakom Đokovićem. Veliki broj sportista pohvalio na društvenim mrežama sa fotografijom sa prvim teniserom sveta, ali to nije pošlo za iranskom… »
Zbog fotografije sa Novakom sam došao na olimpijske igre! Hrvat nasmejao našeg tenisera!

Zbog fotografije sa Novakom sam došao na olimpijske igre! Hrvat nasmejao našeg tenisera!

Alo 22.07.2021
Hrvati stonoteniser Frane Kojić nalazi se u Tokiju, a on svaki dan za Jutarnji list piše olimpijski dnevnik. U svom poslednjem javljanju pisao je o susretu sa prvim teniserom sveta Novakom Đokovićem - Srpski teniseri su u centru pažnje gde god da se… »
Hrvat do suza nasmejao Đokovića: "Novak, može slika? Zbog toga sam i došao na Igre"

Hrvat do suza nasmejao Đokovića: "Novak, može slika? Zbog toga sam i došao na Igre"

Večernje novosti 22.07.2021
FOTO: privatna arhiva Srpski teniseri su u centru pažnje gde god da se pojave, a naročito se ističu Novak i selektor Viktor Troicki, piše Kojić. Ne možeš ih promašiti u restoranu, Novak i Troicki su najglasniji. Dan ranije nisam uspeo da se fotkam… »

Vesti dana »