Povezane vesti

Ana Korać razvezala jezik o rijalitiju, bivšem Davidu, i Janjušu

Ana Korać razvezala jezik o rijalitiju, bivšem Davidu, i Janjušu

Vesti online 23.07.2021
Starleta Ana Korać stigla je na jedan događaj i otkrila kako ne razmišlja o ulasku u “Zadrugu 5”, kao i da je uprkos navodima sa Markom Janjuševićem Janjušem samo u prijateljskim odnosima. – Janjuš je meni prvi pustio poruku. Pitao me da li… »
Silikoni ko baloni! Ana u mini topu i skupocenim kolima: Spomenula Janjuša i prozvala zadrugare - mnogo sam iznad njih

Silikoni ko baloni! Ana u mini topu i skupocenim kolima: Spomenula Janjuša i prozvala zadrugare - mnogo sam iznad njih

Mondo 23.07.2021
Starleta Ana Korać zagrmela! Starleta Ana Korać zagrmela! Popularna starleta i bivša učesnica Zadruge Ana Korać došla je na jedan događaj u skupocenim kolima, a na sebi je imala mini top koji je jedva prekrivao njene velike grudi u koje su svi… »
Ne vidim sebe sa tim ljudima, ja sam mnogo iznad njih! Ana Korać razvezala jezik o rijalitiju, bivšem Davidu, pa i janjušu!

Ne vidim sebe sa tim ljudima, ja sam mnogo iznad njih! Ana Korać razvezala jezik o rijalitiju, bivšem Davidu, pa i janjušu!

Kurir 23.07.2021
Bivša zadrugarka Ana Korać stigla je na jedan događaj u luksuznom automobilu u vrlo provokativnom izdanju. Ana je na sebi imala minijaturni beli top iz kojeg si kipile njene bujne grudi, te je mamila uzdahe i poglede prisutnih. Mnoge je iznenadilo to… »

Vesti dana »