Povezane vesti
Muškarac poginuo dok je pretrčavao autoput
Politika 23.07.2021
Muškarac koji je pokušao da pretrči autoput poginuo je sinoć oko 23 časa kod Molove pumpe u blizini naselja Vrčin, rečeno je u beogradskoj Hitnoj pomoći. Ekipa Hitne pomoći koja je stigla na lice mesta samo je mogla da konstatuje smrt tog čoveka, dok je… »
Hitna pomoć: Ponovo počeli pozivi vezani za kovid
Nova 23.07.2021
Beograđani se ponovo javljaju Hitnoj pomoći u vezi sa problemima izazvanim kovidom-19, rečeno je jutros Tanjugu iz ove službe. „Taj broj nije veliki kao pre, nije ni blizu, međutim, ponovo su počeli da se javljaju ljudi oboleli od korona virusa da traže… »
Jeziva saobraćajka na Konjarniku: Autom pokosio pešaka na autoputu, muškarcu otkinuti delovi tela
Telegraf 23.07.2021
Do nesreće je došlo oko 22.45 časova. Na autoputu kod Mol pumpe u beogradskom naselju Konjarnik u opštini Voždovac došlo je večeras oko 22.45 sati do saobraćajne nesreće. Kako saznaje Telegraf.rs, automobil je pregazio pešaka, dementnog deku, koji je… »
Vesti dana »
'Jedan čovek, pero, papir': Preminuo karikaturista Predrag Koraksić Koraks
BBC News pre 23 minutajoš 36 povezanih
Vreme je za veliko finale Evrovizije - evo šta treba da znate
BBC News pre 23 minutajoš 26 povezanih
Grci prešli igricu na Evroviziji: Akilas pada na kladionicama, ali publika je i dalje oduševljena njegovim nastupom
Kurir pre 3 minutajoš 31 povezana





