Povezane vesti

Jovana Arsić se plasirala u četvrtfinale: Bilo je malo treme, videla sam da imam snage!

Jovana Arsić se plasirala u četvrtfinale: Bilo je malo treme, videla sam da imam snage!

Hot sport 23.07.2021
Sledi borba za polufinale. Prva takmičarka Olimpijskog tima Srbije koja je nastupala na Igrama u Tokiju ostvarila je zacrtani cilj za današnji dan. Veslačica Jovana Arsić veslala je kvalifikacionu trku u disciplini skif u 10.20 časova po lokalnom… »
Jovana Arsić plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara u skifu

Jovana Arsić plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara u skifu

N1 Info 23.07.2021
Srpska veslačica Jovana Arsić plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara u skifu, pošto je zauzela je treće mesto u kvalifikacionoj trci. Srpska predstavnica je trku završila za 7:46.74. Ispred nje su kroz cilj prošle Ema Tvig iz Novog Zelanda… »
Prvi uspeh našeg tima u Tokiju: Srbija je startovala pobedom - Jovana Arsić u četvrtfinalu!

Prvi uspeh našeg tima u Tokiju: Srbija je startovala pobedom - Jovana Arsić u četvrtfinalu!

Sportal blic 23.07.2021
Krenuli smo! Olimpijske igre za tim Srbije su startovale. Jovana Arsić je završila treća u kvalifikacijama u skifu i uspela da se plasira u četvrtfinale koje je na programu u ponedeljak. Arsićeva je celu trku odveslala dobro, sigurno i već na 1.000… »

Vesti dana »