Povezane vesti

Ne brane me ubice: Nebojša Stefanović o vezi sa klanom Velje Nevolje i optužbama da je sarađivao sa njima

Ne brane me ubice: Nebojša Stefanović o vezi sa klanom Velje Nevolje i optužbama da je sarađivao sa njima

Mondo 23.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da nema ni trunke istine u iskazu osumnjičenog vodje kriminalnog klana Veljka Belivuka, a naročito u interpretacijama tog iskaza na naslovnim stranama pojedinih medija gde se pominje njegovo ime kao nekog… »
Stefanović: Ne brane me ubice, niko ne treba da brani Vučića od mene

Stefanović: Ne brane me ubice, niko ne treba da brani Vučića od mene

N1 Info 23.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da nema ni trunke istine u iskazu osumnjičenog vođe kriminalnog klana Veljka Belivuka, a naročito u interpretacijama tog iskaza na naslovnim stranama pojedinih medija gde se pominje njegovo ime kao nekog… »
Stefanović:U Belivukovom iskazu laži i o Vučiću i o meni

Stefanović:U Belivukovom iskazu laži i o Vučiću i o meni

RTV 23.07.2021
BEOGRAD - Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da su napadi Veljka Belivuka na predsednika Aleksandra Vučića notorna laž, a odbacio je i sve navode koji njega dovode u vezu sa Belivukom. "U momentu kada pohapšeni okoreli kriminalci… »
Nebojša Stefanović: Ne brane me ubice i niko ne treba da brani Vučića od mene

Nebojša Stefanović: Ne brane me ubice i niko ne treba da brani Vučića od mene

Radio sto plus 23.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da nema ni trunke istine u iskazu osumnjičenog vodje kriminalnog klana Veljka Belivuka, a naročito u interpretacijama tog iskaza na naslovnim stranama pojedinih medija gde se pominje njegovo ime kao… »
Stefanović o vezama sa Belivukom: Ne brane me ubice

Stefanović o vezama sa Belivukom: Ne brane me ubice

Nova 23.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da nema ni trunke istine u iskazu osumnjičenog vođe kriminalnog klana Veljka Belivuka, a naročito u interpretacijama tog iskaza na naslovnim stranama pojedinih medija gde se pominje njegovo ime kao… »
Stefanović: "Nema ni trunke istine u Belivukovom iskazu"

Stefanović: "Nema ni trunke istine u Belivukovom iskazu"

Telegraf 23.07.2021
Stefanović je medijske navode o povezanosti predsednika Vučića i Belivuka okarakterisao kao neistine. Ministar odbrane Nebojša Stefanović oglasio se povodom navoda u medijima da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić povezan sa klanom Veljka… »

Vesti dana »