Povezane vesti

Posle prevare i razvoda dobija neviđene ponude! Tomović otkrio da li će Ivana u rijaliti i koji je njen jedini uslov!

Posle prevare i razvoda dobija neviđene ponude! Tomović otkrio da li će Ivana u rijaliti i koji je njen jedini uslov!

Mondo 23.07.2021
Ivanu i Vladimira Tomovića već mesecima prate priče da su u vezi. Ivanu i Vladimira Tomovića već mesecima prate priče da su u vezi. Bivša supruga Nenada Aleksića Ša, Ivana, nedavno je boravila kod Vladimira Tomovića u Crnoj Gori, a o tome da… »
Vladimir Tomović NE ODUSTAJE od Ivane: „Ko bi takvu ženu PREPUSTIO drugome?”

Vladimir Tomović NE ODUSTAJE od Ivane: „Ko bi takvu ženu PREPUSTIO drugome?”

Svet & Skandal 23.07.2021
Vladimir Tomović otkrio je u kakvim je odnosima sa bivšom ženom Nenada Aleksića Ša, Ivanom. – Ivana i ja smo imali naš ritual. To je značilo da ustanemo ranije, oko sedam sati. Pokupimo nešto oko bazena ako ostane, kao dva radnika. Ponešto se i… »
Ivanin uslov Da uđe u zadrugu je Da ja uđem s njom! Tomović tvrdi da je podržao bivšu suprugu Nenada Aleksića da bude deo…

Ivanin uslov Da uđe u zadrugu je Da ja uđem s njom! Tomović tvrdi da je podržao bivšu suprugu Nenada Aleksića da bude deo…

Alo 23.07.2021
Bivši zadrugar dane provodi u rodnom Baru, a novinarima je otkrio da li ga je kontaktirao Ša i da li Ivana ulazi u rijaliti! Bivši zadrugar Vladimir Tomović i bivša žena Nenada Aleksića Ša, Ivana Aleksić, ne prestaju da intrigiraju javnost svojim… »
Vladimir konačno priznao da mu se sviđa Ivana: "Ko bi normalan onakvu divnu ženu prepustio drugome? Ona pati što nije sa…

Vladimir konačno priznao da mu se sviđa Ivana: "Ko bi normalan onakvu divnu ženu prepustio drugome? Ona pati što nije sa…

Blic 22.07.2021
Bivši zadrugar Vladimir Tomović u žiži je javnosti otkako je bivša žena Nenada Aleksića Ša Ivana otišla kod njega u Crnu Goru, pa su nastavili sa druženjem. Mnogi spekulišu da pi to mglo prerasti i u ljubav, ali osim komplimenata koji dele na… »

Vesti dana »