Povezane vesti

Stanković o Degeneku: Nemam nikakav problem sa njim, Miloš radi pošteno, niko mi ne sastavlja tim

Stanković o Degeneku: Nemam nikakav problem sa njim, Miloš radi pošteno, niko mi ne sastavlja tim

Večernje novosti 23.07.2021
Foto: N. Paraušić Strateg kluba sa "Marakane" je istakao da sa Degenekom ne postoji nikakav problem i da je isključivo njegova odluka ta da on ne bude u igri protiv Vojvodine i Kairata. - Dosta se priča o Degeneku koji je fenomenalan momak i… »
Da stavim tačku na rekla-kazala priče! Stanković se oglasio o Degeneku: Nema problema, niko mi ne sastavlja tim!

Da stavim tačku na rekla-kazala priče! Stanković se oglasio o Degeneku: Nema problema, niko mi ne sastavlja tim!

Mondo 23.07.2021
Trener Crvene zvezde oglasio se posle mnogo spekulacija o Milošu Degeneku koji nije standardan ove sezone. Trener Crvene zvezde oglasio se posle mnogo spekulacija o Milošu Degeneku koji nije standardan ove sezone. Mnogo prašine podiglo se zbog… »
Stanković o „slučaju Degenek“: Niko mi ne sastavlja tim

Stanković o „slučaju Degenek“: Niko mi ne sastavlja tim

Nova 23.07.2021
Fudbaleri Crvene zvezde će u subotu od 21 čas dočekati lučansku Mladost u okviru drugog kola Superlige Srbije, a šef stručnog štaba Dejan Stanković osvrnuo se i na meč sa Kairatom i situaciju sa Milošem Degenekom. On je istakao da je zadovoljan… »
Stanković o Degeneku: ''Meni niko ne sastavlja tim!''

Stanković o Degeneku: ''Meni niko ne sastavlja tim!''

Sportske.net 23.07.2021
Kada je u pitanju Zvezdin start nove sezone, obeležile su ga dve utakmice bez pobede, remi sa Vojvodinom i poraz od Kairata u Almatiju, ali i odsustvo doskora standardnog štopera Miloša Degeneka iz prve postave. Mnogim navijačima nije jasna ta odluka… »
‘Da stavim tačku na rekla-kazala priče’: Stanković konačno progovorio o Degenekovom statusu – ‘Niko mi ne sastavlja…

‘Da stavim tačku na rekla-kazala priče’: Stanković konačno progovorio o Degenekovom statusu – ‘Niko mi ne sastavlja…

Hot sport 23.07.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković govorio je o statusu štopera Miloša Degeneka. Reprezentativac Australije je bio nezamenljiv u poslednjoj liniji šampiona Srbije, a na početku sezone nije dobio ni minut. Zbog toga se navijači pitaju šta je sa… »

Vesti dana »