Повезане вести
Михајловићева у Врању: Пријеми убудуће и у другим градовима, решаваћемо конкретне проблеме
Јужне вести 23.07.2021
Проблеми са струјом, запослењем и комунални проблеми, највише муче Врањанце и највећи део тросатног разговора са потпредседницом Владе и министарком рударства и енергетике Зораном Михајловић био је посвећен тим питањима и… »
Михајловић: Ако Геокс напусти Врање држава ће се побринути за раднике
ОК радио 23.07.2021
Потпредседница Владе Србије Зорана Михајловић је изјавила да радници фабрике „Геокс“ неће остати без посла уколико руководство компаније одлучи да затвори фабрику у Врању. Министарка Михајловић је, након пријема за грађане… »
Састанак са министарком Михајловић: Врањанце највише тиште путеви, канализација и електродистрибуција (фото) Фото Галерија
ОК радио 23.07.2021
Потпредседница Владе и министарка рударства и енергетике Зорана Михајловић у петак је организовала пријем на којем су грађани Врања и Пчињског округа износили своје проблеме. Како је наведено, на састанку, којем су… »
Вести дана »
Пао договор у Абу Дабију! Огласио се Виткоф, Америка, Украјина и Русија се сложиле око једног важног питања, преговори оцењени као "продуктивни"
Курир пре 1 сатјош 25 повезаних
Продужен рок за подношење пријава: Службе у Лесковцу раде и током викенда
Глас југа пре 1 сатјош 16 повезаних
Полиција у Шиду запленила аутоматску пушку, осумњиченом одређено задржавање
РТВ пре 4 сатијош 25 повезаних
Временска прогноза за Србију: променљиво облачно, ветровито и локална киша
Наслови.аи пре 2 сатајош 21 повезана



