Povezane vesti

Draško se ne plaši zatvora Inckov zakon je katastrofa, kukavički potez, nastaviću da imam svoje mišljenje!

Draško se ne plaši zatvora Inckov zakon je katastrofa, kukavički potez, nastaviću da imam svoje mišljenje!

Alo 24.07.2021
Valentin Incko, visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini, nametnuo je dopune o Krivičnom zakonu Bosne i Hercegovine kojima se zabranjuje i kažnjava negiranje “genocida” u Srebrenici. Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke rekao je da je ovo… »
Inzko donio zakon o zabrani negiranja genocida u BiH

Inzko donio zakon o zabrani negiranja genocida u BiH

RTV Novi Pazar 24.07.2021
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Valentin Inzko donio je odluku koja se odnosi na dopune Kaznenog zakona Bosne i Hercegovine kojima se zabranjuje i kažnjava negiranje genocida. “Zakon koji slijedi i koji čini sastavni dio ove Odluke stupa na… »
Incko nametnuo skandalozan zakon: Pet godina zatvora za negiranje genocida! Dodik: On je spodoba i srbomrzac!

Incko nametnuo skandalozan zakon: Pet godina zatvora za negiranje genocida! Dodik: On je spodoba i srbomrzac!

Kurir 24.07.2021
Visoki predstavnik nekoliko dana pre isteka mandata proturio izmene kojima pokušava da ućutka sav srpski narod da govori istinu o građanskom ratu u BiH. Odlazeći visoki predstavnik u BiH Valentin Incko nametnuo je skandalozan zakon kojim se zabranjuje… »
Kukavički potez visokog predstavnika: Draško o Inckovim dopunama zakona - "To je najveća moguća katastrofa"

Kukavički potez visokog predstavnika: Draško o Inckovim dopunama zakona - "To je najveća moguća katastrofa"

Večernje novosti 24.07.2021
Foto: O. M. - To je jedan strahovito loš potez. Iako nikad ranije nisam za njegov rad to rekao, za ovaj potez mogu reći da je kukavički. Pokazujete neku vrstu hrabrosti pre nego što odete. Mislim da je to veoma loše i može tenzije dodatno produbiti… »

Vesti dana »