Povezane vesti
Ove godine 53 napada na kontrolore u prevozu: Skočila prodaja karata od uvođenja obezbeđenja
Telegraf 24.07.2021
Obezbeđenje ne sme da legitimiše putnika u svrhu izdavanja prekršajnog naloga za putnike bez karte, ali u slučaju napada, oni mogu kontroloru da pruže zaštitu i legitimišu takvog izgrednika u slučaju daljeg procesuiranja. Direktor firme “Kentkart“ koja… »
Ove godine 53 napada na kontrolore u prevozu u Beogradu: Evo kakva je uloga privatnog obezbeđenja i da li mogu da vas…
Kurir 24.07.2021
Direktor firme "Kentkart" koja se bavi naplatom karata u vozilima gradskog saobraćaja Veljko Vlahović da je privatno obezbeđenje u autobuse uvedeno da bi se zaštititli kontrolori. Od početka godine je, ističe, bilo 53 napada u javnom prevozu, od toga 12… »
Vesti dana »
Dačić o požaru u Deliblatskoj pečari: Nije bilo ponude od EU za avion velike nosivosti jer ga nema
Beta pre 51 minutajoš 52 povezane
Fiskalni savet: Rebalans budžeta donosi neopravdano povećanje deficita, usvaja se uz nedovoljnu transparentnost i kratke rokove
Insajder pre 2 satajoš 28 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 54 povezane
U Srbiji do kraja avgusta sunčano i toplo sa temperaturama do 37 stepeni
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 49 povezanih



