Povezane vesti

Vuk Mob oglasio se nakon Oliverine izjave da mu dozvoljava da viđa ćerkicu Teonu (FOTO)

Vuk Mob oglasio se nakon Oliverine izjave da mu dozvoljava da viđa ćerkicu Teonu (FOTO)

Vesti online 24.07.2021
Reper Vuk Mob otkrio je da mu nakon raskida od izabranice Olivere Konatar ćerka Teona mnogo nedostaje, kao i da su trenutno u sporu oko starateljstva. Olivera je sinoć na svom Instagram profilu oštro demantovala ove tvrdnje, a on se danas oglasio putem… »
"Samo ti širi laži, dok ja ne počnem da pričam": Nakon što je bivša verenica otkrila da li mu dozvoljava da viđa ćerku…

"Samo ti širi laži, dok ja ne počnem da pričam": Nakon što je bivša verenica otkrila da li mu dozvoljava da viđa ćerku…

Blic 24.07.2021
Reper Vuk Mob oglasio se na Instagramu porukom za koju mnogi misle da je upućena njegovoj bivšoj verenici Oliveri Konatar. Vuk Mob pre nekoliko dana izjavio je da ne viđa ćerku Teonu, koju je u martu ove godine dobio sa Oliverom, te da trenutno traje… »
Samo ti širi laži! Oglasio se Vuk Mob - bivša žustro demantovala borbu za starateljstvo, reper joj žestoko odbrusio?!

Samo ti širi laži! Oglasio se Vuk Mob - bivša žustro demantovala borbu za starateljstvo, reper joj žestoko odbrusio?!

Mondo 24.07.2021
Vuk Mob se oglasio porukom za koju mnogi misle da je upućena bivšoj verenici Oliveri Konatar. Vuk Mob se oglasio porukom za koju mnogi misle da je upućena bivšoj verenici Oliveri Konatar. Nakon što je Vuk Mob posle rastanka od Olivere Konatar izjavio… »
Imam devojku, ali još nismo spavali! Vuk Mob priznao novu vezu, pa otkrio sve detalje - "Sad idemo polako"

Imam devojku, ali još nismo spavali! Vuk Mob priznao novu vezu, pa otkrio sve detalje - "Sad idemo polako"

Mondo 24.07.2021
Vuk Mob potvrdio da je vezi sa Anjom Rašović. Vuk Mob potvrdio da je vezi sa Anjom Rašović. Domaći mediji nedavno su pisali da je Vuk Mob uplovio u vezu sa Anjom Rašović sa kojom je provodio vreme u Crnoj Gori, što je reper najpre demantovao, a… »
"Imam novu devojku": Vuk Mob nakon prepucavanja sa majkom svog deteta tvrdio da pati, a sad promenio priču, evo sa kim je u…

"Imam novu devojku": Vuk Mob nakon prepucavanja sa majkom svog deteta tvrdio da pati, a sad promenio priču, evo sa kim je u…

Blic 23.07.2021
Reper Vukadin Gojković, poznatiji kao Vuk Mob, javno je poručio da mu nedostaje ćerka, a njegova bivša verenica Olivera je putem svog Instagrama otkrila da ona reperu ne brani da viđa dete. Reper je tvrdio i da pati i da je sam, a nakon javnog… »

Vesti dana »