Povezane vesti

Stefanović: Podneću tužbe protiv medija koji me predstavljaju kao kriminalca

Stefanović: Podneću tužbe protiv medija koji me predstavljaju kao kriminalca

Radio 021 24.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da će podneti tužbe protiv medija koji ga "bez ikakvih argumenata predstavljaju kao kriminalca i zaverenika koji je u dosluhu sa zločincima i ubicama. "Stavljajući me u isti koš sa mafijom, kao one… »
Ministar Stefanović se oglasio saopštenjem: Ne stavljajte me u isti koš sa mafijom

Ministar Stefanović se oglasio saopštenjem: Ne stavljajte me u isti koš sa mafijom

Kurir 24.07.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović najavio je danas da će tužiti medije koji ga u svojim napisima stavljaju "u isti koš sa mafijom" i pominju kao nekog ko će "profitirati od uklanjanja Vučića". "Takvim odvratnim lažima je… »
Nebojša Stefanović najavio tužbe protiv tabloida koji ga povezuju sa 'zaverom protiv Vučića'

Nebojša Stefanović najavio tužbe protiv tabloida koji ga povezuju sa 'zaverom protiv Vučića'

Beta 24.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović najavio je da će u ponedeljak tužiti sve medije koji su ga proteklih dana predstavljali kao kriminalca ili zaverenika protiv predsednika Aleksandra Vučića, ocenivši da je tim insinuacija "predjena svaka granica i… »
Stefanović: S mafijom me povezuju mediji koji su za Vučića

Stefanović: S mafijom me povezuju mediji koji su za Vučića

Nova 24.07.2021
"Na pojedine napise na naslovnim stranama u kojima sam bez ikakvog povoda i dokaza doveden u vezu sa pohapšenim klanom monstruoznih ubica reagovao sam momentalno, znajući koliko takve laži mogu da nanesu štetu mojoj zemlji, našem predsedniku, našoj… »
Stefanović: Podneću tužbe protiv medija koji me dovode u vezu sa mafijom

Stefanović: Podneću tužbe protiv medija koji me dovode u vezu sa mafijom

N1 Info 24.07.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da će podneti tužbe protiv svih medija koji ga "bez ikakvih argumenata predstavljaju kao kriminalca i zaverenika koji je u dosluhu sa zločincima i ubicama". „Stavljajući me u isti koš sa mafijom, kao… »
Ministar Stefanović demantovao pisanje pojedinih medija da je umešan u aferu sa pohapšenim klanom

Ministar Stefanović demantovao pisanje pojedinih medija da je umešan u aferu sa pohapšenim klanom

RTV 24.07.2021
BEOGRAD - Na pojеdinе napisе na naslovnim stranama u kojima sam bеz ikakvog povoda i dokaza dovеdеn u vеzu sa pohapšеnim klanom monstruoznih ubica rеagovao sam momеntalno, znajući koliko takvе laži mogu da nanеsu štеtu mojoj zеmlji… »
Stefanović: Tužiću sve medije koji me predstavljaju kao kriminalca

Stefanović: Tužiću sve medije koji me predstavljaju kao kriminalca

RTS 24.07.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović najavio je da će u ponedeljak podneti tužbe protiv svih medija koji ga "bez ikakvih argumenata predstavljaju kao kriminalca i zaverenika koji je u dosluhu sa zločincima i ubicama". "Na… »

Vesti dana »