Povezane vesti

Tuka uhvatio Novaka: Idem ti ja olimpijskim selom, kad čujem neko govori: Pa gde si ti? Glavom i bradom Đoković

Tuka uhvatio Novaka: Idem ti ja olimpijskim selom, kad čujem neko govori: Pa gde si ti? Glavom i bradom Đoković

Kurir 24.07.2021
Najbolji atletičar Bosne i Hercegovine Amel Tuka sreo je prvu zvezdu Igara i najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, pa je tako uz zanimljivu priču podelio i fotografiju iz Tokija. "Idem ti ja olimpijskim selom i nosim hranu kolegama iz… »
Drugačije je kad nema Rodžera i rafe! Novaka pitali o najvećim rivalima on objasnio - To ranije nije bilo tako

Drugačije je kad nema Rodžera i rafe! Novaka pitali o najvećim rivalima on objasnio - To ranije nije bilo tako

Mondo 24.07.2021
Novak Đoković nakon prvog meča u Tokiju govorio je koliko je turnir drugačiji kada nema Rafaela Nadala i Rodžera Federera. Novak Đoković nakon prvog meča u Tokiju govorio je koliko je turnir drugačiji kada nema Rafaela Nadala i Rodžera Federera… »
Pogledaj Novaka, dobio bi i vanzemaljca! Đokovićev veliki rival podseća - izgubio je samo od jednog tenisera!

Pogledaj Novaka, dobio bi i vanzemaljca! Đokovićev veliki rival podseća - izgubio je samo od jednog tenisera!

Mondo 24.07.2021
Saša Zverev davao je savete Janu Lenardu Štrufu kako bi nemački teniser uspeo da savlada Novaka Đokovića. Saša Zverev davao je savete Janu Lenardu Štrufu kako bi nemački teniser uspeo da savlada Novaka Đokovića. Prvi reket sveta prošao je lako… »
"Pssst,: Đoković!" Turski olimpijci sreli Novaka u restoranu, a kada vidite njihove reakcije - sve vam postane jasno! /video/

"Pssst,: Đoković!" Turski olimpijci sreli Novaka u restoranu, a kada vidite njihove reakcije - sve vam postane jasno! /video/

Sportal blic 24.07.2021
Nema dileme, je ubedljivo najveća zvezda na Olimpijskim igrama u Tokiju. Gde god da se pojavi, srpski teniser privlači pažnju i odmah je tu dosta onih koji bi želeli da naprave fotografiju sa njim ili eventualno porazgovaraju, ako je to moguće. Tako… »
Šetam ti ja Olimpijskim selom, kad ono glavom i bradom Novak Đoković! Atletičar u šoku, Nole ga upitao: Pa gde si ti?

Šetam ti ja Olimpijskim selom, kad ono glavom i bradom Novak Đoković! Atletičar u šoku, Nole ga upitao: Pa gde si ti?

Mondo 24.07.2021
Novak Đoković nastavio je da se fotografiše sa sportistima iz celog sveta, a na red je došao i najbolji atletičar Bosne i Hercegovine Amel Tuka. Novak Đoković nastavio je da se fotografiše sa sportistima iz celog sveta, a na red je došao i… »

Vesti dana »