Povezane vesti

Sve o ubistvu na šinama koje je Vučić sinoć analizirao

Sve o ubistvu na šinama koje je Vučić sinoć analizirao

Nova 25.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je prilikom gostovanja na televiziji "Pink" da je njegovo prisluškivanje počelo kada je prvi put javno izjavio da ne razume kako je moguće da se u slučaju ubistva karatiste Vlastimira Miloševića na… »
Tokom Vučićevog TV nastupa prikazano ubistvo i iskasapljeno tijelo

Tokom Vučićevog TV nastupa prikazano ubistvo i iskasapljeno tijelo

Al Jazeera 25.07.2021
Tokom gostovanja Aleksandra Vučića u emisiji na TV Pinku prikazani snimci ubistva Vlastimira Miloševića 2017. godine, ali i fotografije drugih zločina. Tokom gostovanja predsjednika Srbije Aleksandra Vučića u emisiji na TV Pink prikazan je snimak… »
Otkriveno ko je "škaljarac" koji je mamio žrtve u kuću strave: Radio za Zvicera, Belivuka i Miljkovića, a oni ga brutalno…

Otkriveno ko je "škaljarac" koji je mamio žrtve u kuću strave: Radio za Zvicera, Belivuka i Miljkovića, a oni ga brutalno…

Blic 25.07.2021
Na televiziji Pink u emisiji "Intervju" u kojoj je gostovao predsednik Srbije Aleksandar Vučić prikazana je fotografija Marka Miljkovića zvanog mesar sa jednom žrtvom klana Miljković-Belivuk. Kako "Novosti" pišu, u pitanju je Milan R, škaljarac… »
Zveri: Ovako su Belivuk i Miljković tranžirali žrtve i ubijali po ulici! Vučić: Čelnici MUP su čuvali Belivuka!

Zveri: Ovako su Belivuk i Miljković tranžirali žrtve i ubijali po ulici! Vučić: Čelnici MUP su čuvali Belivuka!

Kurir 25.07.2021
Spreman sam za poligraf, za razliku od Dijane Hrkalović i Vladimira Vuletića. Mafiji ćemo odseći glavu. Mogu da me ubiju, ali ništa više neće moći da promene, rekao je Vučić. Predsednik Srbije sinoć je tokom gostovanja na televiziji Pink otkrio… »
Vučić se obratio naciji: Predsednik poslao jasnu poruku - Odseći ćemo glavu mafiji!

Vučić se obratio naciji: Predsednik poslao jasnu poruku - Odseći ćemo glavu mafiji!

Večernje novosti 24.07.2021
Foto: Printskrin TV Pink U emisiji su prikazani i do sada neviđeni materijali koji prikazuju brutalnosti kriminalne grupe Veljko Belivuk - Marko Miljković. Foto: Printskrin TV Pink Na samom početku emisije predsednik je ponovo čestitao našim… »
Vučić saopštio: Život mi je ugrožen, odseći ćemo glavu mafiji

Vučić saopštio: Život mi je ugrožen, odseći ćemo glavu mafiji

Večernje novosti 24.07.2021
Foto: Printskrin TV Pink Predsednik je izjavio da mu je život ugrožen, ali da će Srbija pobediti. - Suština je u tome da nismo to pokazali, snike, vi biste nam rekli to je obračun sa klubom, navijačima ili ne znam kim već. To ste i govorili pre… »

Vesti dana »