Povezane vesti
Dva kovid pacijenta umrla zbog nestanka struje u bolnici u Amanu
Radio 021 25.07.2021
Dva pacijenta koja su se u bolnici u Amanu lečila od kovida19 umrla su posle nestanka struje na odeljenju intenzivne nege, izjavio je jordanski ministar zdravlja Firas al-Havari. On je rekao da je u toku istraga da bi se utvrdilo da li je nestanak struje… »
Dva pacijenta obolela od korone preminula tokom nestanka struje u bolnici
Telegraf 25.07.2021
Istražitelji utvrđuju uzrok nesreće. Dva pacijenta obolela od korona virusa preminula su u bolnici u jordanskoj prestonici Amanu, nakon što je zbog kratkog spoja nestala struja na odeljenju intenzivne nege u jednoj privatnoj bolnici, saopštio je danas… »
Vesti dana »

Osumnjičeni za ubistvo Kirka pretio samoubistvom: Odbijao da se preda policiji: Evo šta je rekao kad je upitan da li je povukao obarač
Blic pre 6 minutajoš 54 povezane

Osim grejanja i vode, Borani će više plaćati i odvoženje smeća i pogrebne usluge
Ist media pre 4 satijoš 20 povezanih

Građani, upravo je saopštena zvanična odluka! Evo šta nas očekuje 15. Septembra: Stupiće na snagu u ponedeljak u 8 časova ujutru, stigla je informacija iz NBS
Alo pre 16 minutajoš 34 povezane

Protest zborova Novog Sada ispred zgrade pravosudnih organa povodom saslušanja policajca
Novi magazin pre 3 satajoš 16 povezanih