Povezane vesti
Jovanović: Niš je grad rekordnih zaduženja, a javno komunalna preduzeća preživljavaju "na ler"
Južne vesti 25.07.2021
Da su glavni trend niških javno komunalnih preduzeća nova zaduženja, navodeći kao jedan od primera kredit od 740.000 evra koje je Gradsko veće nedavno odobrilo Mediani, poručuje odbornik koalicije "Niš, moj grad" Branislav Jovanović. Preduzeća u Nišu… »
BRANISLAV JOVANOVIĆ: Niš, grad rekordnih zaduženja
Niške vesti 25.07.2021
Jovanović kaže da sva niška javno komunalna preduzeća „preživljavaju na ler“, dok su lokalnoj vlasti puna usta hvalospeva na svoj računa, a zaduženja se gomilaju. „Kreditni dug Grada je 1,2 milijarde dinara, dug niškog Vodovoda je blizu 500 miliona… »
Vesti dana »
Novi detalji spasavanja američkog pilota: "Mislili smo da je poruka koju je poslao bila zamka, oboren raketom sa ramena"
Kurir pre 1 satjoš 56 povezanih
Vremenska prognoza Srbije: Najtopliji ponedeljak u godini, zatim značajan pad temperatura
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Beta pre 14 satijoš 21 povezana
Pažnja, imamo novo tenisko čudo! Svet će opet pričati o "Rafi" iz Španije, koji je osvojio prvu ATP titulu
Telegraf pre 1 satjoš 21 povezana
OIK Majdanpek: SNS osvojio 63,26 odsto glasova, u skupštinu ušle još dve liste
RTS pre 3 satajoš 12 povezanih


