Povezane vesti

Stanivuković u Mostaru: Ne želim da mi zabrane da mislim

Stanivuković u Mostaru: Ne želim da mi zabrane da mislim

Vesti online 25.07.2021
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković došao je danas u Mostar, iako su organizatori tradicionalnih skokova sa Starog mosta povukli pozivnicu da prisustvuje toj manifestaciji zbog komentara na odluku visokog predstavnika BiH Valentina Incka o… »
Gradonačelnik Banjaluke u posjeti Mostaru

Gradonačelnik Banjaluke u posjeti Mostaru

Slobodna Evropa 25.07.2021
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković boravi 25. jula u Mostaru, gdje je obišao Sabornu crkvu svete Trojice, te manastir Žitomislić, nekoliko kilometara od Mostara. Stanivuković je trebao prisustvovati i tradicionalnim skokovima sa Starog… »
“Banjaluka je otvorena za sve" Stanivuković posetio Sabornu crkvu u Mostaru, pa prokomentarisao i Dodikovu peticiju

“Banjaluka je otvorena za sve" Stanivuković posetio Sabornu crkvu u Mostaru, pa prokomentarisao i Dodikovu peticiju

Blic 25.07.2021
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković obišao je danas Sabornu crkvu Svete Trojice u Mostaru i prisustvovao molitvi, nakon čega će posetiti i manastir Žitomislić. - Danas sam ovde u crkvi Svete Trojice i drago mi je da se obnavlja. Drago mi… »
Uprkos zabrani Stanivuković došao u Mostar: Ne možete da mi zabranite da mislim!

Uprkos zabrani Stanivuković došao u Mostar: Ne možete da mi zabranite da mislim!

Kurir 25.07.2021
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković došao je danas u Mostar, iako su organizatori tradicionalnih skokova sa Starog mosta povukli pozivnicu da prisustvuje toj manifestaciji zbog komentara na odluku visokog predstavnika BiH Valentina Incka o… »
Nisu ga sprečili da dođe u Mostar: Povukli pozivnicu za Draška posle izjave o Incku, on stigao da posmatra skokove sa Starog…

Nisu ga sprečili da dođe u Mostar: Povukli pozivnicu za Draška posle izjave o Incku, on stigao da posmatra skokove sa Starog…

Večernje novosti 25.07.2021
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović On je posetio Sabornu crkvu, gde je rekao da voli da dođe u Mostar i da retko koja godina prođe da ne dođe u taj grad. - Ne mogu da dopustim kao čovek da jedan klub takvu vrstu tradicije prekine. Ovo je jedna viša… »

Vesti dana »