Povezane vesti
Uveliko smo u četvrtom talasu, ono što nas čeka do 9. Oktobra nije dobro: Prof. Kočović izneo šok korona prognozu!
Mondo 26.07.2021
Epidemiološka situacija u Srbiji se pogoršava, prof. Kočović najavljuje da će biti još gore do 9. oktobra. Epidemiološka situacija u Srbiji se pogoršava, prof. Kočović najavljuje da će biti još gore do 9. oktobra. Delta varijanta koronavirusa, koja je… »
Profesor Kočović izneo novu prognozu: Juče smo bili u 24. danu četvrtog talasa - stanje će se pogoršavati do ovog datuma
Večernje novosti 26.07.2021
Foto: Jutjub/Printskrin Profesor informacionih tehnologija Petar Kočović izneo je svoju prognozu kad je novi soj korone u pitanju. - Uopšte se ne brinemo o koroni, vreme je godišnjih i ljudi su se opustili. U Španiji je recimo dramatičan broj zaraženih… »
Opasno! Delta soj najzarazniji virus koji su naučnici videli! Inficirani nose 1.000 puta više virusa, 50 odsto zarazniji
Kurir 26.07.2021
Inficirani ovom varijantom kovida nose i do 1.000 puta više virusa u disajnim organima, upozorila je direktorka američkog Centra za kontrolu i prevenciju zaraznih bolesti. Delta varijanta koronavirusa, koja je registrovana i u Srbiji, jedna je od… »
Vesti dana »
„Ruski zid“ ispisao istoriju, pa poručio: „Šta ćete sada reći, mrzitelji?“
Sputnik pre 1 satjoš 46 povezanih
"Nećemo prihvatiti sporazum sa Amerikom bez jasnih rezultata": Iran postavio uslov SAD-u, još nema dogovora
Mondo pre 51 minutajoš 29 povezanih
Ovakav početak juna niste očekivali! Ova 2 dana biće veoma kritična: prete oluje sa grmljavinom i grad
Telegraf pre 1 satjoš 27 povezanih
Vučić sa Bin Zajedom o situaciji na Bliskom istoku i saradnji Beograda i Abu Dabija
Beta pre 1 satjoš 12 povezanih




