Povezane vesti

Bruks: Na kraju smo se izvukle, bile smo stegnute

Bruks: Na kraju smo se izvukle, bile smo stegnute

Vesti online 26.07.2021
Kapitenka Srbije Jelena Bruks izjavila je da je tim protiv Kanade pokazao da je jak i da u Tokio nije došao da prođe kroz Olimpijske igre. Košarkašice Srbije na startu OI pobedile su Kanadu 72:68 posle velike borbe, iako su u većem delu meča imale… »
Bruks: Bile smo stegnute, na kraju smo se izvukle

Bruks: Bile smo stegnute, na kraju smo se izvukle

Nova 26.07.2021
Jelena Bruks, kapitenka Srbije, izjavila je da je tim protiv Kanade pokazao da je jak i da u Tokio nije došao da prođemo kroz Olimpijske igre. Košarkašice Srbije na startu OI pobedile su danas Kanadu 72:68 posle velike borbe, iako su u većem delu… »
Marina Maljković: Nedopustiv broj izgubljenih lopti, tužna sam zbog toga

Marina Maljković: Nedopustiv broj izgubljenih lopti, tužna sam zbog toga

Mozzart sport 26.07.2021
U srpskom timu zadovoljni zbog pobede, ali svesni svih grešaka koje su napravljene. (od specijalnog izveštača Mozzart Sporta iz Tokija) Kada se pogleda statistika sa meča Srbija – Kanada upada u oči podatak o izgubljenim loptama. Naša… »
Maljković posle drame: Možete da zamislite šta sam rekla igračicama

Maljković posle drame: Možete da zamislite šta sam rekla igračicama

Nova 26.07.2021
Marina Maljković održala je nekoliko energičnih minuta odmora tokom meča sa Kanadom (72:68), a imala je na čemu da zameri igračicama. Videlo se u prenosu da se nekoliko puta iznervirala reakcijama, pa je izabranicama ukazivala koje stvari moraju da… »
Maljković: "Ovo je nešto neprihvatljivo"

Maljković: "Ovo je nešto neprihvatljivo"

Sportske.net 26.07.2021
Srpske košarkašice izašle su kao pobednice iz vrlo dramatičnog susreta sa Kanadom. Evropske šampionke su odlično startovale na Olimpijskim igrama, a njihova selektorka Marina Maljković zamerila je svom timu veliki broj izgubljenih lopti, kao nešto… »

Vesti dana »