Povezane vesti
Piksi se vratio u srpski fudbal: Od sledeće sezone na klupi Kikinde!
Hot sport 26.07.2021
Prethodno je radio u Radničkom iz Sombora. Bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Kovačević vraća se u srpski fudbal, ali kao trener! On će od sledeće sezone voditi ekipu Kikinde. Klub sa severa Srbije se nada da će proslavljeni fudbaler uspeti da ih uvede u… »
Nenad Piksi Kovačević trener Kikinde
Mozzart sport 26.07.2021
Novi izazov u karijeri bivšeg Zvezdinog veziste. Prvo mesto na vojvođanskom Istoku, plasman u Srpsku ligu, u njoj će Kikinda imati novog trenera. Jedan od najstarijih sprskih klubova, osnovan 1909, objavio je da u narednu sezonu ulazi jači za Nenada… »
Nenad Kovačević na novom početku!
Sportske.net 26.07.2021
Nenad Kovačević je svoju profesionalnu karijeru završio 2015. godine, a od tada se bavi trenerskim poslom. Radio je u Podunavcu iz Belegiša, potom u Sopotu, bio pomoćnik u Radničkom iz Sombora, a sada je dobio novi zadatak. Biće prvi trener ekipe OFK… »
Novi izazov: Nenad Piksi Kovačević preuzeo srpski klub
Večernje novosti 26.07.2021
Foto: Fejsbuk printskrin/Zvanična prezentacija OFK Kikinda 1909 Prvo mesto na vojvođanskom Istoku, plasman u Srpsku ligu, u njoj će Kikinda imati novog trenera. Jedan od najstarijih sprskih klubova, osnovan 1909, objavio je da u narednu sezonu ulazi jači… »
Vesti dana »

Ubistvo Čarlija Kirka: Osumnjičenog prijavio porodični prijatelj, na pronađenim mecima pisalo 'O bela ćao'
BBC News pre 17 minutajoš 46 povezanih

Većina toplana u Srbiji povećala cenu grejanja: Koliko će koštati po gradovima?
Glas Zaječara pre 3 satajoš 20 povezanih

Protest zborova Novog Sada ispred zgrade pravosudnih organa povodom saslušanja policajca
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih

Mali: Krajem sledeće godine prvi automobili preći će preko novog Savskog mosta
RTS pre 1 satjoš 22 povezane