Povezane vesti
Predstavnici Republike Srpske bojkotovaće državne institucije BiH
Glas Amerike 26.07.2021
BANJALUKA — Predstavnici političkih stranaka iz bosanskohercegovačkog entiteta Republika Srpska (RS) donijeli su odluku da ne učestvuju u radu i odlučivanju državnih institucija u BiH u Parlamentu BiH, Vijeću ministara i Predsjedništvu BiH. Odluka je ovo… »
Reakcije na potez političara iz RS-a
Al Jazeera 26.07.2021
Predstavnici stranaka iz bh. entiteta Republika Srpska odbacili su odluku visokog predstavnika kojom se negiranje genocida tretira kao krivično djelo. Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine i lider Demokratske fronte (DF) Željko Komšić kratko… »
Predstavnici Republike Srpske od sutra ne učestvuju u radu institucija BiH
Radio 021 26.07.2021
Predstavnici Republike Srpske od sutra neće učestvovati u radu zajedničkih institucija, saopšteno je nakon sastanka koji su u Banjaluci održali predsednici svih parlamentarnih stranaka. Sednicu je sazvao predsednik Skupštine Republike Srpske Nedeljko… »
Predstavnici RS od sutra ne učestvuju u radu institucija BiH
Nova 26.07.2021
Završen je sastanak lidera stranaka iz Republike Srpske, koji je održan povodom zakona koji je doneo Valentin Incko o zabrani negiranja genocida. Medijima se nakon sastanka obratio Nedeljko Čubrilović. „Ovaj sastanak je posledica veoma složene situacije… »
Vesti dana »

MUP: Lokalizovan požar između Kaća i Budisave kod Novog Sada, nema povređenih
Novi magazin pre 1 satjoš 34 povezane

Zborovi građana najavili za večeras skup ispred Filozofskog fakulteta
Radio 021 pre 1 satjoš 56 povezanih

Od decembra i novo povećanje penzija; Mali: Ekonomske mere donete za dobrobit građana
B92 pre 1 satjoš 22 povezane

Slede temperature od +40, a onda nagli preokret: Nova prognoza Marka Čubrila, da li brzo ulazimo u jesen
Mondo pre 3 satajoš 26 povezanih