Povezane vesti

Čula sam da me Luna pljuvala! Ermina Pašović nije znala šta ju je snašlo kad je napustila rijaliti, Đoganijeva joj se ne…

Čula sam da me Luna pljuvala! Ermina Pašović nije znala šta ju je snašlo kad je napustila rijaliti, Đoganijeva joj se ne…

Kurir 27.07.2021
Bivša rijaliti učesnica Ermina Pašović doživela je razočaranje kada je izašla iz "Zadruge 4" i saznala da je Luna Đogani pljuvala. Kako kaže, sve vreme je bila uz Marka i nju i bodrila njihovu ljubav kada niko nije, pa joj je sad krivo jer su joj… »
Aleksandra Nikolić iskreno o porodičnim problemima i komplikovanom odnosu sa tatom (VIDEO)

Aleksandra Nikolić iskreno o porodičnim problemima i komplikovanom odnosu sa tatom (VIDEO)

Vesti online 27.07.2021
Tokom emisije “Narod pita” voditelj Darko Tanasijević imao je pitanje za učesnicu “Zadruge 4” Aleksandru Nikolić, a ticalo se njenog odnosa sa Markom Janjuševićem Janjušem. – Zašto je tvoja majka toliko nepoverljiva prema Janjušu? –… »
Aleks i maja su u rijalitiju bile ljute rivalke! Nikolićeva otkrila da li će tužiti Marinkovićevu: Rekla mi je neoprostive…

Aleks i maja su u rijalitiju bile ljute rivalke! Nikolićeva otkrila da li će tužiti Marinkovićevu: Rekla mi je neoprostive…

Kurir 27.07.2021
Bivša zadrugarka Aleksandra Nikolić je u emisiji progovorila o odnosu sa Majom Marinković i otkrila je da li će je tužiti. - Je l' si nekad imala razumevanje za Maju? koliko goda da ste se svađale znale ste i da se tešite? - pitao je Darko… »

Vesti dana »