Povezane vesti

Stojković na oproštaju: Osećaj je ravan tituli, ne može da se kupi

Stojković na oproštaju: Osećaj je ravan tituli, ne može da se kupi

Danas 27.07.2021
Golman fudbalskog kluba Partizan Vladimir Stojković rekao je danas na oproštaju od crno-belog dresa da je pokušao da kontroliše emocije, ali da je osećaj ravan osvajanju titule. „Hvala svima. ovaj trenutak će možda zameniti to što četiri godine… »
Da li je Partizan pogrešio? ''Zvezda je pametna...''

Da li je Partizan pogrešio? ''Zvezda je pametna...''

Sportske.net 27.07.2021
Partizan se danas i zvanično oprostio od svog dosadašnjeg kapitena Vladimira Stojkovića koji se seli u saudijsku Al Fejhu. Nema sumnje da će golman njegovih kvaliteta veoma nedostajati Partizanu u narednom periodu, ali jednom mora doći do smene… »
Partizanu sam dao 2 sina i ćerku - malo li je!? Stojkovićeve suze za kraj - Stanoje je broj 1, razmislio sam o svemu!

Partizanu sam dao 2 sina i ćerku - malo li je!? Stojkovićeve suze za kraj - Stanoje je broj 1, razmislio sam o svemu!

Mondo 27.07.2021
Vladimir Stojković se oprostio od Partizana i osvrnuo se na sve što je doživeo u Humskoj. "Samo sam tražio da me poštuju pošto sam se časno i pošteno borio sedam i po godina za ovaj klub. To poštovanje sam osetio i prešlo je do 'legende', ali to… »
"Ti si legenda, hvala na svemu!" Crno-beli ispratili Stojkovića u Saudijsku Arabiju: Ovaj osećaj mi je zamena za neosvojenu…

"Ti si legenda, hvala na svemu!" Crno-beli ispratili Stojkovića u Saudijsku Arabiju: Ovaj osećaj mi je zamena za neosvojenu…

Sportal blic 27.07.2021
danas se rastao sa kapitenom i prvim golmanom , koji nastavlja karijeru u Al Feihu Stojković je prvi put za Partizan branio od 2010. do 2014. godine, a potom od 2017, za crno-bele je 285 utakmica, osvojio tri titule šampiona Srbije i tri Kupa Srbije… »
Stojkovićeve emocije na vrhuncu: Nisam tražio da budem legenda, Partizanu sam dao srce, dva sina i ćerku

Stojkovićeve emocije na vrhuncu: Nisam tražio da budem legenda, Partizanu sam dao srce, dva sina i ćerku

Mozzart sport 27.07.2021
“Legende su Saša Ilić, Moca Vukotić i ostali. Moj jedini zahtev bio je da ljudi poštuju što dajem celog sebe...“. Došao kao uljez – otišao kao legenda. Kad je pred kraj avgusta 2010. na drugom spratu Partizanovog stadiona razvio crno-beli… »
Stojković zaplakao na oproštaju od Partizana: Ovaj trenutak menja 4 godine bez titule

Stojković zaplakao na oproštaju od Partizana: Ovaj trenutak menja 4 godine bez titule

Vesti online 27.07.2021
Emotivno je bilo u utorak u Humskoj, na oproštaju Partizana od Vladimira Stojkovića koji će u narednom periodu igrati za Al Fejhu iz Saudijske Arabije! Emotivno je bilo u utorak u Humskoj, na oproštaju Partizana od Vladimira Stojkovića koji će u… »
Stojke zaplakao, nije izdržao do kraja! Kapitenu zadrhtao glas na oproštaju od svog Partizana: "a vežbao sam!" (video)

Stojke zaplakao, nije izdržao do kraja! Kapitenu zadrhtao glas na oproštaju od svog Partizana: "a vežbao sam!" (video)

Mondo 27.07.2021
Vladimir Stojković je emotivno podneo odlazak iz kluba. Vladimir Stojković je emotivno podneo odlazak iz kluba. Posle još četiri godine u Partizanu Vladimir Stojković napušta klub i seli se na istok, u Saudijsku Arabiju. U četiri godine koliko je u… »
Stojković nije izdržao i oprostio se uz suze: "Ovaj osećaj menja neosvojene titule!"

Stojković nije izdržao i oprostio se uz suze: "Ovaj osećaj menja neosvojene titule!"

Sportske.net 27.07.2021
Srpski golman Vladimir Stojković oprostio se od Partizana nakon što je dogovorio prelazak u saudijsku Al Fejhu. Stojković je odlučio da u poznim igračkim godinama ima još jedan "izlet" u inostranstvo, a to će biti klub koji predvodi njegov dobar… »

Vesti dana »