Povezane vesti

Vučić o ubistvu na šinama: Počinilac se ne kaje, hvalio se "koji sam ja meni kralj, ubio sam 2 kuma"

Vučić o ubistvu na šinama: Počinilac se ne kaje, hvalio se "koji sam ja meni kralj, ubio sam 2 kuma"

Telegraf 27.07.2021
Istakao je da se prethodnih dana naslušao gluposti najprimitivnije prirode. Nakon što je ugostio mlade sportiste sa Kosova i Metohije, iz Republike Srpske i iz dijaspore, učesnike kampa "Srbija te zove 2021", predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
"Srbija je vaša otadžbina": Vučić primio mlade sportiste sa Kosova, iz Republike Srpske i dijaspore

"Srbija je vaša otadžbina": Vučić primio mlade sportiste sa Kosova, iz Republike Srpske i dijaspore

Blic 27.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas mlade sportiste sa Kosova i Metohije, iz Republike Srpske i dijaspore, učesnike sportskog kampa "Srbija te zove 2021" i poručio im da je Srbija njihova otadžbina i da će to uvek da bude. Vučić je… »
Vučić o ubistvu na šinama Počinilac se ne kaje, hvalio se "koji sam ja meni kralj, ubio sam 2 kuma" (video)

Vučić o ubistvu na šinama Počinilac se ne kaje, hvalio se "koji sam ja meni kralj, ubio sam 2 kuma" (video)

Alo 27.07.2021
Vučić je istakao da se prethodnih dana naslušao gluposti naprimitivnije prirode. Nakon što je ugostio mlade sportiste sa Kosova i Metohije, iz Republike Srpske i iz dijaspore, učesnike kampa "Srbija te zove 2021", predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Belivuk nije član SNS, ako jeste molim da pokaže vreme i mesto. Skoro 500.000 plaća članarinu

Vučić: Belivuk nije član SNS, ako jeste molim da pokaže vreme i mesto. Skoro 500.000 plaća članarinu

Telegraf 27.07.2021
Predsednik komentarisao i navode o umešanosti predstavnika MUP-a u kriminalne radnje. Meni su rekli da Veljko Belivuk nikada nije bio član Srpske napredne stranke, a ako jeste, molim da pokaže vreme i mesto, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »