Povezane vesti

Ministar unutrašnjih poslova Srbije pitao ministra BIH o istrazi pokušaja ubistva Vučića 2015.

Ministar unutrašnjih poslova Srbije pitao ministra BIH o istrazi pokušaja ubistva Vučića 2015.

Beta 27.07.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je u Zvorniku da je od ministra bezbednosti BiH Selme Cikotića danas tražio informaciju o tome dokle je stigla istraga pokušaja ubistva Aleksandra Vučića u Srebrenici 2015. godine, koji je… »
Vulin: Važno je da se sazna ko je pokušao da ubije Vučića u Srebrenici

Vulin: Važno je da se sazna ko je pokušao da ubije Vučića u Srebrenici

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Tanjug - Tražio sam da me upozna dokle je stigla istraga o pokušaju ubistva Vučića, da vidimo šta zajedno možemo da uradimo da dođemo do istine - rekao je Vulin novinarima nakon razgovora sa Cikotićem u Zvorniku, prenose Nezavisne novine… »
Vulin posle sastanka s Cikotićem: Tražio sam podršku i pomoć kada je reč o pokušaju ubistva predsednika Vučića u…

Vulin posle sastanka s Cikotićem: Tražio sam podršku i pomoć kada je reč o pokušaju ubistva predsednika Vučića u…

Kurir 27.07.2021
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandar Vulin na sastanku sa ministrom bezbednosti Bosne i Hercegovine Selmom Cikotićem zatražio je podršku i pomoć na utvrđivanju istine u vezi sa pokušajem ubistva predsednika Republike Srbije… »

Vesti dana »