Povezane vesti

Carica Milica: Živela sam za ovaj momenat

Carica Milica: Živela sam za ovaj momenat

Politika 27.07.2021
TOKIO - Najlepše je stajati na pobedničkom postolju i slušati himnu svoje zemlje. To uvek budi posebne emocije, tako je bilo ju Londonu, tako je i sada. Volela bih da je ceo tim mogao sa mnom na postolje, izjavila je nova-stara olimpijska šampionka u… »
Milica: Mnogo sam emotivna, divni ljudi su mi podrška

Milica: Mnogo sam emotivna, divni ljudi su mi podrška

N1 Info 27.07.2021
Milica Mandić, osvajačica zlatne medalje u tekvondou na Olimpijskim igrama u Tokiju, kaže da joj se čini da je to veći uspeh od zlata u Londonu 2012, a zahvalila se i celom timu na podršci. „Ovo nisu samo moje zasluge. Mnogo sam emotivna, srećna… »
Mandićeva za RTS: Presrećna i ponosna, možda ipak nije kraj...

Mandićeva za RTS: Presrećna i ponosna, možda ipak nije kraj...

RTS 27.07.2021
Milica Mandić govorila je za Radio-televiziju Srbije neposredno nakon silaska sa pobedničkog postolja na još jednim Olimpijskim igrama. "Da nije bilo celog stručnog štaba, ne bih bila ovde. Upravo sam zbog svih ljudi oko mene, zbog njihove podrške… »
Možda i nije kraj? Milica će da uživa, a onda da razmišlja

Možda i nije kraj? Milica će da uživa, a onda da razmišlja

Mozzart sport 27.07.2021
Olimpijska šampionka je pre odlaska u Tokio najavila kraj karijere, ali možda je zlato natera da se predomisli. Milica Mandić je prva srpska sportistkinja u istoriji sa dva olimpijska zlata i tek četvrta dama srpskog sporta koja ima bar dve medalje na… »
Zlato, pa bomba! Milica ipak ne završava karijeru!? Šampionka obradovala sve - ima nade i za Pariz!

Zlato, pa bomba! Milica ipak ne završava karijeru!? Šampionka obradovala sve - ima nade i za Pariz!

Mondo 27.07.2021
Milica Mandić nije krila radost posle velikog uspeha. Svaka čast! Milica Mandić nije krila radost posle velikog uspeha. Svaka čast! Smeh, suze radosnice, emocije, ma ništa od toga nije Milica Mandić mogla da sakrije posle neverovatnog uspeha… »
Ljudi gledaju i ne veruju! Dečko Milice Mandić se pojavio na televiziji, otkrio veliku tajnu o njenom odlasku u Tokio i…

Ljudi gledaju i ne veruju! Dečko Milice Mandić se pojavio na televiziji, otkrio veliku tajnu o njenom odlasku u Tokio i…

Sportal blic 27.07.2021
je drugi put u karijeri postala olimpijska šampionka, nakon skoro pune decenije. Te 2012. je osvojila Olimpijske igre u Londonu, sada u Tokiju, prošle je kroz mnogo lepih i teških momenata, kakvi su upravo bili u ovom periodu. Gostujući na Radio… »
Mandić: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI

Mandić: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI

Novi magazin 27.07.2021
Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić izjavila je danas da je "mnogo emotivna, srećna i ponosna" na olimpijsko zlato i dodala da su joj ovo verovatno bile poslednje Olimpijske igre. Mandić: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI… »
Milica Mandić: Himna budi najlepše emocije

Milica Mandić: Himna budi najlepše emocije

Sportski žurnal 27.07.2021
Sjajna tekvondoistkinja prva Srpkinja sa dva olimpijska zlata u istoriji. Posle ceremonije dodele medalja Milica je istakla da joj je ovo bila poslednja olimpijska borba u karijeri i da ne postoji lepši način da se završi nastup na Igrama, nego uz… »
Čim je čula "Bože pravde", Milica Mandić se slomila na velikoj sceni! Reka suza srpske sportistkinje nakon što je ušla u…

Čim je čula "Bože pravde", Milica Mandić se slomila na velikoj sceni! Reka suza srpske sportistkinje nakon što je ušla u…

Sportal blic 27.07.2021
je donela Srbiji na u Tokiju, treću ukupno medalju na ovim Igrama, a drugu zlatnu u svojoj karijeri, pošto je najsjajnije odličje izborila i 2012. u Londonu. Nakon što je preuzela zlatnu medalju na borilištu u Tokiju, počelo je intoniranje srpske… »
Milica ne skida osmeh sa lica - Kako je biti najbolja srpska sportistkinja svih vremena?

Milica ne skida osmeh sa lica - Kako je biti najbolja srpska sportistkinja svih vremena?

Sportske.net 27.07.2021
Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić nije mogla da krije sreću posle drugog zlata na Olimpijskim igrama u karijeri. Pobedom nad Korejkom Dabin Kor-Li, Milcia je stigla do novog zlatnog odličja posle Londona 2012, a novinar koji ju je… »
Dvostruka olimpijska šampionka blista od sreće: Išli smo protiv svih šansi i našla sam se ponovo na podijumu!

Dvostruka olimpijska šampionka blista od sreće: Išli smo protiv svih šansi i našla sam se ponovo na podijumu!

Kurir 27.07.2021
Dvostruka olimpijska šampionka Milica Mandić blistala je od sreće posle osvojene zlatne medalje na OI u Tokiju. "Ovo nisu samo moje zasluge. Mnogo sam emotivna, srećna i ponosna. Da nije bilo svih ljudi ja ne bih bila ovde gde sam ja danas. Ovo su… »
Uplakana Milica Mandić upravo podigla Srbiju! Stala pred kameru i čula "molbu naroda" o kraju karijere, pa poručila ono što…

Uplakana Milica Mandić upravo podigla Srbiju! Stala pred kameru i čula "molbu naroda" o kraju karijere, pa poručila ono što…

Sportal blic 27.07.2021
se nakon dobijanja zlatne medalje obratila izjavom i poručila kako nije definitivno kraj njene karijere. Nikada jedna srpska sportistkinja nije uspela da osvoji dva olimpijska zlata do danas, kada je Mandićeva došla drugi put u karijeri do najsjajnijeg… »
Milica Mandić presrećna i ponosna: Mnogo sam emotivna, imam divne ljude iza sebe

Milica Mandić presrećna i ponosna: Mnogo sam emotivna, imam divne ljude iza sebe

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Printskrin RTS Mandićeva je prva srpska sportistkinja u istoriji koja je osvojila dve zlatne medalje. Novinar "RTS-a" joj je rekao da je najbolja srpska sportistkinja svih vremena. - Najbolja srpska sportistkinja svih vrfemena... Kako to lepo… »

Vesti dana »