Povezane vesti

Dačić čestitao Milici Mandić osvajanje zlatne medalje

Dačić čestitao Milici Mandić osvajanje zlatne medalje

Vesti online 27.07.2021
Predsednik Narodne skupštine Republike Srbije Ivica Dačić čestitao je danas srpskoj tekvondiskinji osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju. – Želim da Vam ovim putem čestitam na olimpijskom zlatu i zahvalim u svoje i ime Narodne… »
Milica Mandić osvojila zlatnu medalju na OI u Tokiju; Mandić: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI

Milica Mandić osvojila zlatnu medalju na OI u Tokiju; Mandić: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI

Radio sto plus 27.07.2021
Srpska tekvondoistkinja Milica Mandić osvojila je danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju.Mandićeva je u finalu pobedila Li iz Koreje sa 10:6.Srbija sada ima tri medalje u Tokiju.Prethodno je Damir Mikec osvojio srebrnu medalju u… »
Milica Mandić: Veći uspeh nego u Londonu

Milica Mandić: Veći uspeh nego u Londonu

Danas 27.07.2021
„Mnogo sam emotivna, srećna i ponosna, da nije bilo celog stručnog tima na čelu sa Galetom, Tijanom, Marijom, mojom porodicom. Ponosna sam što imam tako divne ljude iza sebe koji su me gurali da dođem do maksimuma i da svoje poslednje Olimpijske… »
Ponos Srbije na jednoj slici - Milice i Tijana vi ste naše kraljice! Sijaju se medalje, šampionka sa 3 slova rekla sve

Ponos Srbije na jednoj slici - Milice i Tijana vi ste naše kraljice! Sijaju se medalje, šampionka sa 3 slova rekla sve

Mondo 27.07.2021
Milica Mandić i Tijana Bogdanović fotografisale su se sa odličjima oko vrata i još jednom oduševile celu Srbiju. Milica Mandić i Tijana Bogdanović fotografisale su se sa odličjima oko vrata i još jednom oduševile celu Srbiju. Srbija do sada ima… »
‘Bože pravde’ i srpska zastava na vrhu: Milica u suzama pevala himnu svoje zemlje! (video)

‘Bože pravde’ i srpska zastava na vrhu: Milica u suzama pevala himnu svoje zemlje! (video)

Hot sport 27.07.2021
Dirljiva scena u Tokiju! Milica Mandić je sjajnim nastupom u finalu Olimpijskih igara u Tokiju, obezbedila sebi i Srbiji zlatnu medalju. Bilo je to drugo zlatno odličje za nju, jer se istim okitila i u Londonu na Olimpijskim igrama! Kako procedura… »
Prodao stan, sa troje dece otišao u podstanare i zadužio se u banci! Galetova priča o stvaranju olimpijskih šampiona

Prodao stan, sa troje dece otišao u podstanare i zadužio se u banci! Galetova priča o stvaranju olimpijskih šampiona

Kurir 27.07.2021
Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić postala je prva žena u iszoriji našeg sporta koja je osvojila dva olimpijska zlata, pošto je devet godina posle prvog mesta u Londonu i u Tokiju stala na najviše postolje. Put do uspeha mogao bi se… »
Otkriveno: Milica je povređena osvojila zlato! Od početka je imala problem - "Žao mi što nije skinula masku, da vidite"

Otkriveno: Milica je povređena osvojila zlato! Od početka je imala problem - "Žao mi što nije skinula masku, da vidite"

Mondo 27.07.2021
Marko Đuričić, verenik zlatne Milice Mandić otkrio kako su izgledali mnogi detalji i pripreme. Marko Đuričić, verenik zlatne Milice Mandić otkrio kako su izgledali mnogi detalji i pripreme Milica Mandić je oduševila celu Srbiju još jednom… »
Svi možemo da naučimo puno od Milice Mandić, carice koja udara kao Brus Li i ima dve zlatne olimpijske medalje

Svi možemo da naučimo puno od Milice Mandić, carice koja udara kao Brus Li i ima dve zlatne olimpijske medalje

Noizz 27.07.2021
Olimpijada je i lepo je jer se opet ložimo na sport. Ne mislimo toliko o koroni, pravimo se da nema političkih sranja i čekamo da se sa našim sportistima nerviramo i veselimo, a to što već brojimo medalje samo je bonus iz Tokija. Za sada ukupno tri… »
Prva reakcija Mandićeve, zagonetna o kraju karijere

Prva reakcija Mandićeve, zagonetna o kraju karijere

Nova 27.07.2021
Milica Mandić je osvojila zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju i tako ponovila uspeh iz 2012. godine kada se u Londonu takođe popela na najviše postolje. Iako je još prošle godine najavljivala da će posle Olimpijskih igara 2021. da završi… »
OI Tokio: Novo zlato za Japan, odbranjena titula u softbolu!

OI Tokio: Novo zlato za Japan, odbranjena titula u softbolu!

Kurir 27.07.2021
Reprezentacija Japana osvojila je zlatnu medalju u softbolu, nakon što su u današnjem finalu na Olimpijskim igrama u Tokiju pobedile Sjedinjene Američke Države. Domaća ekipa je pobedom od 2:0 odbranila zlato osvojeno na Igrama u Pekingu 2008. godine… »
Svi su srećni zbog uspeha Milice Mandić: FK Partizan čestitao našoj šampionki na osvojenom zlatu

Svi su srećni zbog uspeha Milice Mandić: FK Partizan čestitao našoj šampionki na osvojenom zlatu

Večernje novosti 27.07.2021
FOTO: AP/Tanjug Našoj šampionki je na velikom uspehu čestitao i Fudbalski klub Partizan, čiji je Milica Mandić veliki navijač. - K Partizan čestita Milici Mandić osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju! Čestitke i svim našim… »
Verenik Milice Mandić otkrio da je povređena otišla u Tokio: Doživela je rupturu mišića 25 dana pre početka Igara

Verenik Milice Mandić otkrio da je povređena otišla u Tokio: Doživela je rupturu mišića 25 dana pre početka Igara

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: N.Paraušić On je u razgovoru za "RTS" otkrio kako je sve izgledalo iza kulisa. - Žao mi je što nije mogla da skine masku i da vidite tu emociju. Svi smo bili preponosni. Sve nas je učinila ponosnim. Svako ko je gledao njene borbe je slao… »
Bravo Milice, Srbija se ponosi Vama: Premijerka Ana Brnabić čestitala zlatnoj srpskoj reprezentativki

Bravo Milice, Srbija se ponosi Vama: Premijerka Ana Brnabić čestitala zlatnoj srpskoj reprezentativki

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Tanjug/Vlada Republike Srbije/Slobodan Miljević/AP Photo/Themba Hadebe - Bravo, Milice! Prva zlatna medalja za našu zemlju na ovim Olimpijskim igrama. Hvala Vam od srca što ste nam doneli ovu radost. Srbija se ponosi Vama - napisala je premijerka… »
Prva izjava Milice Mandić posle zlata u Tokiju: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI

Prva izjava Milice Mandić posle zlata u Tokiju: Ponosna sam i emotivna, ovo su moje poslednje OI

Kurir 27.07.2021
Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić izjavila je danas da je "mnogo emotivna, srećna i ponosna" na olimpijsko zlato i dodala da su joj ovo verovatno bile poslednje Olimpijske igre. "Ja ne bih bila ovde gde sam danas i mislim da sam zato… »
Roditelji Milice Mandić otkrili - mislili smo da će da odustane! Otac gledao trening pa strahovao - Pljuštali su udarci!

Roditelji Milice Mandić otkrili - mislili smo da će da odustane! Otac gledao trening pa strahovao - Pljuštali su udarci!

Mondo 27.07.2021
Roditelji Milice Mandić nakon prve olimpijske medalje naše šampionke u Londonu otkrili su da su mislili da će ona odustati od tekvondoa, a danas je ponovo dokazala da se istrajnost isplatila! Roditelji Milice Mandić nakon prve olimpijske medalje… »
Carice naša! Milica izjavom posle osvajanja zlata oduševila celu naciju, njene reči su gromoglasno odjeknule Srbijom

Carice naša! Milica izjavom posle osvajanja zlata oduševila celu naciju, njene reči su gromoglasno odjeknule Srbijom

Alo 27.07.2021
Milica Mandić je potvrdila klasu u Tokiju. Milica Mandić je postala prva srpska sportistkinja sa dve zlatne medalje sa Olimpijskih igara, a posle izuzetno emotivnog pevanja himne, dala je intervju u kom je opširno pričala o svemu. - Kako to lepo… »
Patriotski TIKET: Evo koje kvote su "sigurica" na Olimpijskim igrama!

Patriotski TIKET: Evo koje kvote su "sigurica" na Olimpijskim igrama!

Večernje novosti 27.07.2021
Promo Dve medalje su već osvojene, ali Srbija na Olimpijskim igrama ima još mnogo aduta! Ne smemo zaboraviti Novaka Đokovića, Ivanu Španović, odbojkašice, košarkašice, basketaše i brojne deruge predstavnike koje će dati sve od sebe da nas… »

Vesti dana »