Povezane vesti

Slava joj je popila mozak, ona je zvezda padalica: Karić puca od besa zbog Kije Kockar, planira da obelodani šta su sve…

Slava joj je popila mozak, ona je zvezda padalica: Karić puca od besa zbog Kije Kockar, planira da obelodani šta su sve…

Kurir 27.07.2021
Stefan Karić prozvao je Kristinu Kiju Kockar preko društvenih mreža i podelio prepisku gde mu je ona navodno tražila intimne odnose. "Mnogo sam ih ja pustio i dozvolio da se preko moje grbače peru, da ja ćutim, a da me non-stop pljuju", istakao je… »
"Kiju sam branio 4 godine, dosta se prala preko moje grbače": Stefan Karić otkrio sve o odnosu sa Kockarevom: "Iz moje kuće…

"Kiju sam branio 4 godine, dosta se prala preko moje grbače": Stefan Karić otkrio sve o odnosu sa Kockarevom: "Iz moje kuće…

Blic 27.07.2021
Rijaliti učesnik Stefan Karić objavio je kontroverzne poruke sa Kristinom Kijom Kockar, a sada se oglasio i progovorio o svom odnosu sa pobednicom "Zadruge 1". Kako je rekao, on je objavio poruke, jer ga je iziritirao komentar Kijine majke, Nadice… »
(Foto) Kija zvala Stefana na intimne odnose: Karić objavio njene bezobrazne poruke

(Foto) Kija zvala Stefana na intimne odnose: Karić objavio njene bezobrazne poruke

Blic 27.07.2021
Učesnik rijaliti programa "Zadruga 4" Stefan Karić izrevoltiran negativnim komentarima Nadice Zeljković na njegov račun objavio je svoje navodne poruke sa njenom ćerkom Kristinom Kijom Kockar. - Što se Stefana tiče, ne znam da li ga je taj… »

Vesti dana »