Povezane vesti

Ceca Ražnatović priznala kroz šta je sve prošla tokom karijere, u zaštitu joj je stao ovaj muškarac!

Ceca Ražnatović priznala kroz šta je sve prošla tokom karijere, u zaštitu joj je stao ovaj muškarac!

Svet & Skandal 28.07.2021
Ceca Ražnatović priznala kroz šta je sve prošla tokom karijere, u zaštitu joj je stao ovaj muškarac! Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović, koja godinama unazad važi za jednu od najvećih muzičkih zvezdi na ovim prostorima, na samom početku… »
Hteli su da se obogate na moj račun: Ceca nikad iskrenije o svojim počecima, otkrila ko ju je kontrolisao na nastupima!

Hteli su da se obogate na moj račun: Ceca nikad iskrenije o svojim počecima, otkrila ko ju je kontrolisao na nastupima!

Mondo 28.07.2021
Ceca Ražnatovič se prisetila početka karijere. Ceca Ražnatovič se prisetila početka karijere. Svetlana Ceca Ražnatović nekoliko dana provela je u Crnoj Gori gde je iako je mahom imala poslovne obaveze, ipak uspela da se opusti na plaži i počasti… »
Hteli su samo da se obogate na meni: Ceca otkrila kako su hteli da je prevare, ali i na koga je uvek mogla da se osloni

Hteli su samo da se obogate na meni: Ceca otkrila kako su hteli da je prevare, ali i na koga je uvek mogla da se osloni

Večernje novosti 28.07.2021
Foto: Instagram/cecaraznatovic U jednom od svojih intervjua pevačica je govorila o odrastanju, detinjstvu ali i problemima sa kojima se susretala na početku karijere kada su mnogi hteli da se okoriste o njenu popularnost. - Ni u kojem slučaju ne mogu… »

Vesti dana »