Povezane vesti
Fejsbuk ograničava reklame koje ciljaju tinejdžere
Radio 021 28.07.2021
Kompanija Fejsbuk saopštila je da više neće dozvoljavati oglašivačima da svoje kampanje usmeravaju na korisnike od 18 godina i mlađe na osnovu njihovih aktivnosti na drugim veb stranicama. "Već dajemo ljudima mogućnost da nam kažu šta bi želeli… »
Fejsbuk počinje da ograničava reklame koje ciljaju tinejdžere
Novi magazin 28.07.2021
Kompanija Fejsbuk je saopštila da više neće dozvoljavati oglašivačima da ciljaju one od 18 godina i mlađe na osnovu njihovih interesa i aktivnosti na drugim veb lokacijama. Starosne granice mogu se razlikovati u zavisnosti od zemlje, a iz Fejsbuka… »
Fejsbuk počinje da ograničava reklame koje ciljaju tinejdžere
N1 Info 28.07.2021
Kompanija Fejsbuk je saopštila da više neće dozvoljavati oglašivačima da ciljaju one od 18 godina i mlađe na osnovu njihovih interesa i aktivnosti na drugim veb lokacijama. Nova politika, koja se takođe odnosi na Instagram i Facebook messsenger… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana