Povezane vesti

Stefan (10) dobio mural: "Zbog mene tu ste sada, ne dajte, dobri ljudi, da nečije dete još strada"

Stefan (10) dobio mural: "Zbog mene tu ste sada, ne dajte, dobri ljudi, da nečije dete još strada"

Telegraf 28.07.2021
Dečak je preminuo nakon što ga je na pešačkom prelazu u beogradskom naselju Karaburma, "pokosio" vozač Lazar G. Srca građana cele Srbije slomila su se posle vesti da je maleni Stefan B. (9) kojeg je "pokupio" bahati vozač Lazar Galić na pešačkom… »
Na Karaburmi naslikan mural nastradalog dečaka

Na Karaburmi naslikan mural nastradalog dečaka

Danas 28.07.2021
Mural posvećen devetogodišnjem Stefanu B., kojeg je vozilom usmrtio bahati vozač Lazar Galić na pešačkom prelazu u beogradskom naselju Karaburma, pojavio se nedaleko od mesta na kojem je mališan poginuo. Naime, mural je osvanuo u Ulici Marijane… »
"Sa neba vas gledam, zbog mene tu ste: Sada..." u ulici gde je vozač kukavica usmrtio malog Stefana osvanuo mural s njegovim…

"Sa neba vas gledam, zbog mene tu ste: Sada..." u ulici gde je vozač kukavica usmrtio malog Stefana osvanuo mural s njegovim…

Blic 28.07.2021
U Ulici Marijane Gregoran, gde je 18. jula 2021. godine vozač kukavica Lazar Galić, na pešačkom prelazu automobilom udario devetogodišnjeg Stefana Balića danas je osvanuo mural posvećen poginulom mališanu. "Sa neba vas gledam, zbog mene tu ste… »
Tragično stradali stefan (9) dobio mural: Stihovi pored dečakove slike slamaju srce - "Sa neba vas gledam..."

Tragično stradali stefan (9) dobio mural: Stihovi pored dečakove slike slamaju srce - "Sa neba vas gledam..."

Večernje novosti 28.07.2021
Foto: Fejsbuk - Sa neba ja vas gledam, zbog mene tu ste sada, ne dajte dobri ljudi da nečije dete još strada - napisano je pored nacrtane slike mališana. -Da se ovako nešto više nikad nikome ne ponovi, da nijedno naše dete ne ode na nebo prerano, da… »
Mali Stefan, koji je nastradao na pešačkom prelazu, dobio mural pored kojeg će svi morati dobro da se zamisle

Mali Stefan, koji je nastradao na pešačkom prelazu, dobio mural pored kojeg će svi morati dobro da se zamisle

Noizz 28.07.2021
Dečak Stefan Balić (9) koji je podlegao povredama nakon što ga je bahati vozač udario na pešačkom prelazu na Karaburmi, danas je dobio svoj mural. Danima unazad stanovnici Karaburme blokirali su ulicu Marijane Gregoran kako bi tražili pravdu sa… »
Mural s likom nastradalog Stefana na Karaburmi slama srca FOTO

Mural s likom nastradalog Stefana na Karaburmi slama srca FOTO

Nova 28.07.2021
Mural posvećen devetogodišnjem Stefanu B., kojeg je vozilom usmrtio bahati vozač Lazar Galić na pešačkom prelazu u beogradskom naselju Karaburma, pojavio se nedaleko od mesta na kojem je mališan poginuo. Naime, mural je osvanuo u Ulici Marijane… »
Dečak koji je nastradao na Karaburmi dobio mural

Dečak koji je nastradao na Karaburmi dobio mural

N1 Info 28.07.2021
Stefan Balić (9), dečak koji je poginuo kada je njega, njegovog brata i oca udario automobil na pešačkom prelazu na Karaburmi, dobio je mural u Beogradu. Kako se vidi na fotografiji objavljenoj u Fejsbuk grupi „Pravda za Stefana“, na muralu su… »
Samo sam krenuo kući, a on mi krila slomi: Potresna pesma za malog Stefana kog je bahati vozač ubio na Karaburmi

Samo sam krenuo kući, a on mi krila slomi: Potresna pesma za malog Stefana kog je bahati vozač ubio na Karaburmi

Večernje novosti 27.07.2021
Foto: Fejsbuk/Ofk Gol/A. V. Dečaku, čiji je život ugašen tek što je počeo, jedna baka sa Karaburme napisala je pesmu koja izražava tugu zbog gubitka mališana. "Samo sam krenuo kući a on mi krila slomi. Borio sam se za život a bio sam u komi… »

Vesti dana »