Povezane vesti

‘Pritisak je privilegija’: Novak uživa na Olimpijskim igrama!

‘Pritisak je privilegija’: Novak uživa na Olimpijskim igrama!

Hot sport 28.07.2021
Novak za sada deluje izvrsno! Najbolji teniser svih vremena – Novak Đoković danas je ostvario dve pobede na Olimpijskim igrama u Tokiju. Prvo je u singlu savladao Davidovič Fokinu, da bi potom u miks dublu sa Ninom Stojanović savladao brazilski… »
Novak: Pritisak je privilegija, dovoljno sam iskusan

Novak: Pritisak je privilegija, dovoljno sam iskusan

N1 Info 28.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković svestan je pritiska koji se nameće pričama oko osvajanja Zlatnog slema, ali ističe da je naučio da se nosi sa tim i da to ne utiče na njegove igre. Novak se u sredu plasirao u četvrtfinale Olimpijskih igara i… »
“Bez pritiska nema profesionalnog sporta”: Novak prokomentarisao slučaj američke gimnastičarke

“Bez pritiska nema profesionalnog sporta”: Novak prokomentarisao slučaj američke gimnastičarke

Vesti online 28.07.2021
Slučaj američke gimnastičarke Simon Bajls, koja se zbog mentalnih problema i pritiska povukla iz finala, privukao je veliku pažnju, a tim povodom oglasio se i najbolji teniser sveta Novak Đoković. Ako neko stalno oseća pritisak, onda je to Nole… »
Đoković o mentalnoj snazi: Razvio sam mehanizam kojim se borim protiv buke na terenu i van njega

Đoković o mentalnoj snazi: Razvio sam mehanizam kojim se borim protiv buke na terenu i van njega

Mozzart sport 28.07.2021
“Niko se ne rađa sa takvim sposobnostima. Sve to dođe s vremenom”, rekao je srpski teniser. Potresla je sport vest o povlačenju čuvene gimnastičarske Simon Bajls. Nije u pitanju povreda, već mentalni problem. Pritisak i sve što nosi moderan… »
Novak Đoković: Ako želiš da budeš najbolji moraš da naučiš da se nosiš sa pritiskom

Novak Đoković: Ako želiš da budeš najbolji moraš da naučiš da se nosiš sa pritiskom

Večernje novosti 28.07.2021
Foto: AP Pritisak je savladao Amerikanku, a Novak Đoković je posle pobede na Alehandrom Davidovičem Fokinom zamoljen da prokomentariše uticaj sporta na psihu. - Pritisak je privilegija. Bez pritiska ne bi bilo profesionalnog sporta. Ako želiš da… »

Vesti dana »