Povezane vesti

Novak reagovao na prozivke: "ozbiljno je to rekao?" Đokovića pitali za Brazilca, odgovorio samo jednu rečenicu!

Novak reagovao na prozivke: "ozbiljno je to rekao?" Đokovića pitali za Brazilca, odgovorio samo jednu rečenicu!

Mondo 28.07.2021
Novak Đoković odgovorio je je Brazilcu Marselu Melu na prozivku! Novak Đoković odgovorio je je Brazilcu Marselu Melu na prozivku! Prvi reket sveta nije želeo da se upušta u raspravu! Novak Đoković sa Ninom Stojanović savladao je u miks dublu… »
Brazilac razočaran Đokovićem: Provocirao nas, smeč u leđa…

Brazilac razočaran Đokovićem: Provocirao nas, smeč u leđa…

N1 Info 28.07.2021
Posle poraza u miks dublu od Novaka Đokovića i Nine Stojanović na Olimpijskim igrama u Tokiju, Brazilac Marselo Melo izneo je niz kritika na račun ponašanja najboljeg tenisera sveta. Novak i Nina u dobili Mela i njegovu sunarodnicu Luizu Stefani na… »
Novi udar na Đokovića: Brazilac pobesneo na njega, smatra ga je namerno gađao i prvocirao!

Novi udar na Đokovića: Brazilac pobesneo na njega, smatra ga je namerno gađao i prvocirao!

Hot sport 28.07.2021
Iskusni teniser pobesneo je nakon poraza u meču dublova. Novak Đoković se danas plasirao u drugo četvrtfinale na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto je posle singla, to učinio i u miks-dublu. Prvi teniser sveta je zajedno sa Ninom Stojanović pobedio… »
Đokovićevo ponašanje razočaralo Mela: ''Ništa mu nismo uradili...''

Đokovićevo ponašanje razočaralo Mela: ''Ništa mu nismo uradili...''

Sportske.net 28.07.2021
Neočekivana tema izbila je u prvi plan posle trijumfa našeg miks dubla u prvom kolu olimpijskog turnira u Tokiju. Nina Stojanović i Novak Đoković su u dva seta bili bolji od brazilskog para Luiza Stefani-Marselo Melo, ali posle meča Melo je u prvi… »
"Rekao je da sam ga provocirao? Ozbiljno?" haos niotkud na OI zbog Đokovića! Novak nije mogao da veruje nakon poteza poznatog…

"Rekao je da sam ga provocirao? Ozbiljno?" haos niotkud na OI zbog Đokovića! Novak nije mogao da veruje nakon poteza poznatog…

Sportal blic 28.07.2021
je ekspresno odgovorio na Marsela Mela da je igrao prljavo i imao nesportski ispad na startu takmičenja u miks dublu na . Nina Stojanović i Novak su porazili brazilski tandem i plasirali se u četvrtfinale nakon čega se oglasio 37-godišnji Melo… »
Novak i Nina protiv tenisera iz supermarketa i grend slem šampionke! Nemac koji dominira u dublu radio u prodavnici

Novak i Nina protiv tenisera iz supermarketa i grend slem šampionke! Nemac koji dominira u dublu radio u prodavnici

Mondo 28.07.2021
Novak Đoković i Nina Stojanović imaće tešku prepreku do polufinala na Olimpijskim igrama u Tokiju. Novak Đoković i Nina Stojanović imaće tešku prepreku do polufinala na Olimpijskim igrama u Tokiju. Biće teško, ali ne i nemoguće! Srpski miks… »
Brazilski teniser sramno napao Novaka: Namerno me gađao

Brazilski teniser sramno napao Novaka: Namerno me gađao

Nova 28.07.2021
Novak Đoković i Nina Stojanović slavili su protiv Marsela Mela i Luize Stefani sa 6:3, 6:4 u prvom kolu meštovitih dublova, a posle poraza brazilski igrač je izneo nekoliko sramnih optužbi na račun najboljeg tenisera sveta. Melo, inače 18. teniser… »
Brazilski teniser sramno napao Đokovića! Ponašao se nesportski, namerno me gađao! Novak je imao šta da kaže

Brazilski teniser sramno napao Đokovića! Ponašao se nesportski, namerno me gađao! Novak je imao šta da kaže

Kurir 28.07.2021
Srpski miks dubl Novak Đoković i Nina Stojanović slavio je protiv Marsela Mela i Luize Stefani sa 6:3, 6:4 u prvom kolu meštovitih dublova, a posle poraza brazilski teniser je izneo sramne optužbe na račun najboljeg tenisera sveta. Srpski miks dubl… »
Žestok napad na Novaka u Tokiju! Čuveni teniser izgubio od Đokovića, pa osuo paljbu: Gađao me je u leđa, umalo je pogodio…

Žestok napad na Novaka u Tokiju! Čuveni teniser izgubio od Đokovića, pa osuo paljbu: Gađao me je u leđa, umalo je pogodio…

Sportal blic 28.07.2021
je u paru sa Ninom Stojanović pobedom otvorio učešće i u miks dublu na . Međutim, nakon tog meča oglasio se brazilski igrač Marselo Melo koji je u paru sa sunarodnicom igrao protiv Nine i Novaka. Melo je izneo niz kritika na račun ponašanja… »
Sraman napad na Đokovića! Novak ga isprašio, a Brazilac ga bezobrazno isprozivao!

Sraman napad na Đokovića! Novak ga isprašio, a Brazilac ga bezobrazno isprozivao!

Alo 28.07.2021
Ko gubi ima pravo da se ljuti. Najbolji teniser sveta Novak Đoković najveća je zvezda Olimpijskih igara u Tokiju. Svi žele da se slikaju sa njim, čuju savet od njega, a hrvatska teniserka mu se javno zahvalila što uvek pomaže igračima. Ipak… »
Đoković se ponaša nesportski? Brazilski teniser besramno optužio Srbina, Novak mu ekspresno odgovorio

Đoković se ponaša nesportski? Brazilski teniser besramno optužio Srbina, Novak mu ekspresno odgovorio

Večernje novosti 28.07.2021
FOTO: AP Melu je zasmetalo što je Novak proslavio neke poene burno i što je gledao u pravcu brazilske delegacije na tribinama. Zasmetalo mu je i kako smečuje?! Naš teniser je staloženo odgovorio na ove optužbe. - Melo je rekao da sam pokušao da ga… »
Izgubio od Novaka, pa ga napao - "gađao me je namerno!" Brazilac pobesneo na Đokovića: Ja nikad ne bih tako!

Izgubio od Novaka, pa ga napao - "gađao me je namerno!" Brazilac pobesneo na Đokovića: Ja nikad ne bih tako!

Mondo 28.07.2021
Srpski miks dubl bolji od Brazilaca, a iskusni teniser pobesneo zbog jednog detalja sa meča. Srpski miks dubl bolji od Brazilaca, a iskusni teniser pobesneo zbog jednog detalja sa meča. Nekadašnji svetski broj jedan i čovek koji godinama igra na… »

Vesti dana »